Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłoszenia internetowe
#1
Jeśli chodzi o zakupy w sieci to bardzo ciekawą opcją są też internetowe ogłoszenia. Korzystacie z portali z takimi ogłoszeniami? Ja czasem zaglądam do internetu bo można znaleźć naprawdę korzystne oferty.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Faktycznie, ja czesto odwiedzam portale ogłoszeniowe takie jak Clixs i na pewno wiele osób też to robi. Mój narzeczony na przykład to samo - wieczorami siadami i sprawdzamy, co kto ma do zaoferowania i okazuje się, że tak naprawdę wszyscy myślą u nas w domu podobnie. Fakt jest taki, że w ten sposób wygodniej jest wyhaczyć jakąś opcję, a może także i dobrze jest po prostu tak spędzić czas.
Odpowiedz
#3
Co powiesz na ofertę firmy https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do-1...informacje dzięki której masz szansę dodania ogłoszeń nawet w 100 miastach w całej Polsce. Szybko i wygodnie, bez większych problemów. Jeśli szukasz pracowników będzie to idealne rozwiązanie na rekrutacje w wielu miastach jednocześnie. To okazja do tego aby móc wybierać spośród szerszego grona kandydatów.
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem ogłoszenia internetowe to najlepsza rzecz w dobie koronawirusa. Nie muszę jeździć po sklepach, a wystarczy, że odpalę laptopa i poszukam tego co mnie interesuje. Akurat w tym przypadku są to meble antyki, które niełatwo tak dostać, dlatego dzięki takim portalom łatwiej znaleźć antyk który akurat jest mi potrzebny Uśmiech A z jakich portali z ogłoszeniami korzystacie najczęsciej ?
Odpowiedz
#5
Widzę, że nie tylko ja lubię przeglądać różnego rodzaju portale z ogłoszeniami. W końcu w ten sposób nie wychodząc z domu mogę kupić to czego akurat mi potrzeba. Dlatego też bardzo często tutaj https://www.ceneolokalnie.pl/lodz znajduję dokładnie to czego akurat poszukuję. Także moim zdaniem dobrze, że takie portale się pojawiają. Bo jednak fajnie jest mieć do nich dostęp
Odpowiedz
#6
Gdzie zamieszczacie zwykle darmowe ogłoszenia? Szukam jakiegoś portalu. Wyprowadzamy się na drugi koniec świata i chcemy pozbyć się tego, czego nie możemy zabrać ze sobą.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama