Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedszkole
#1
Przedszkole wołomin publiczne czy niepubliczne? We wrześniu muszę wysłać swoją córkę do przedszkola i zastanawiam się nad wyborem. Jakie jest wasze podejściećie to przedszkoli?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
sama jestem ciekawa, co to będzie od września. Mój syn idzie - albo przynajmniej, powinien pójść - do 1 klasy i nie wiem, czy kupować już plecak czy nie. Czy szkoły ruszą, czy nie ruszą... z przedszkolami jest chyba podobnie. Chociaż, ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się zbyt długo i nie pytała na forum, a zaczęłabym działać w tym kierunku, bo z tego, co się orientuję, to z powodu koronawirusa, mniej dzieci zostanie przyjętych do przedszkola. Jest to problem, ponieważ do publicznego przedszkola i tak ciężko się dostać - w normalnych czasach, a co dopiero teraz.

pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
A no niestety ze względu na zaistniałą sytuację znacznie mniej dzieci zostanie przyjętych do przedszkoli. Mój syn na szczęście chodzi już do przedszkola. I w tym celu muszę kupić mu jakieś bardziej wygodne i dopasowane kapcie dla dzieci Bo jednak bardzo ważne są takie kapcie gdyż dziecko spędza tam bardzo dużo czasu i takie wygodne kapcie mu bardzo w tym pomoże
Odpowiedz
#4
Moja córka była trochę wycofana, strasznie nieśmiała jak na dziecko, dlatego aby się zintegrowała lepiej wysłałem ją do przedszkola prywatnego, które właśnie pomaga takim dzieciom. Czasem takie wczesne wspomaganie rozwoju Kraków jest naprawdę potrzebne i mam nadzieje że pomoże mojemu maluchowi Uśmiech
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#5
Do września niedaleko a ja stresuję się już jak moja córeczka poradzi sobie w nim . Zamówiliśmy ostatnio podręczniki do nauki z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podrec...a-562.html . Pierwsze podręczniki i pierwsza taka rozłąka z rodzicami.
Odpowiedz
#6
Wirus nie odpuszcza więc my postawiliśmy przed wejściem taką stację do dezynfekcji rąk http://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfekcj...=szeptanka&utm_medium=forum&utm_campaign=Szeptanka13082020 .
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
(17.07.2020, 08:21)Black Swan napisał(a): Moja córka była trochę wycofana, strasznie nieśmiała jak na dziecko, dlatego aby się zintegrowała lepiej wysłałem ją do przedszkola prywatnego, które właśnie pomaga takim dzieciom. Czasem takie wczesne wspomaganie rozwoju Kraków jest naprawdę potrzebne i mam nadzieje że pomoże mojemu maluchowi Uśmiech

U nas też są zajęcia w ramach WWR i jestem z nich bardzo zadowolony. Ola ma problemy z mówieniem i te zajęcia na prawdę jej pomogły. My chodzimy do niepublicznego przedszkola w Krośnie - Guziczek. Tu macie namiary, jeśli jesteście z naszych okolic: https://przedszkole-guziczek.pl/ Uważamy z żoną, że ta placówka na prawdę dobrze jej zrobiła. Córka jest wesoła, towarzyska i z mówieniem coraz lepiej jej idzie Big Grin
Odpowiedz
#8
Wybraliśmy przedszkole prywatne na Wawrze Te Vizja. Fantastyczna atmosfera oraz miłe Panie, a najważniejsze jest to, że jest to przedszkole dwujęzyczne, więc dzieciaki od małego uczą się języka angielskiego w profesjonalny sposób. Moim zdaniem był to najlepszy wybór.
Odpowiedz
#9
Wybór przedszkola nie był dla mnie bardzo dużym wyzwaniem. Moje dziecko bardzo szybko zaklimatyzowało się w nowym miejscu, wyzwanie stanowił natomiast zakup bucików, które córeczka chętnie by zakładała. W wielu z nich nie było jej wygodnie, spędzając kilka godzin w przedszkolu, męczyła się. Postanowiłam poszukać czegoś w internecie i mogę polecić befado buty dziecięce. Są bardzo dobrze wykonane i dopasowane do stopy dziecka, córeczka z chęcią je zakłada i czuje się w nich komfortowo.
Odpowiedz
#10
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna stwierdziła opóźniony rozwój psychoruchowy u Karolka i orzekła potrzebę wczesnego wspomagania rozwoju. Było to możliwe w przedszkolu  www.promyk.szczecin.pl. Synek uczęszczał do oddziału terapeutycznego. W sześcioosobowej grupie pod nadzorem wybitnych specjalistów postęp w rozwoju Kazia był widoczny co raz bardziej. W efekcie poszedł do szkoły razem z równieśnikami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama