Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedszkole
#11
kojarzy ktoś z was dobre przedszkole w Łodzi?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Najlepszą rekomendacją czy przedszkole jest godne polecenia jest to, czy dzieci do takiego chętnie chodzą. A kiedy przychodzi czas powrotu do domu chciałyby jeszcze zostać. Tak jest właśnie w Piasecznie w przedszkolu  http://www.alaikot.pl/ . Tam dzieci się nie nudzą, nie ma na to czasu. No i panie są super, takie ciepłe i oczywiście z odpowiednim przygotowaniem.
Odpowiedz
#13
Najlepiej wybierać te z polecenia, ale co ja zauważyłam, to większe miasta mają o wiele większe możliwości. Przeprowadziłam się z pod Warszawy do samej Warszawy i tu wybrałam prywatne przedszkole Te Vizja. Nie wiem jak to możliwe, że dzieci super się czują w przedszkolu, fajnie bawią, a przy okazji tyle ważnych rzeczy się uczą. Pomyślcie o prywatnych przedszkolach.
Odpowiedz
#14
A ktoś może mi powiedzieć  ile kosztuje prywatne przedszkole ? Zastanawiamy się z mężem nad tą opcją i jesteśmy ciekawi waszej opinii  Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#15
Moje dziecko chodzi do przedszkola w Słupsku, w Centrum Dziecka Tulinek https://www.centrumdzieckatulinek.pl/przedszkole . Przedszkole jest naprawdę dobrze zorganizowane, synek uwielbia tam chodzić, bo ma pełno zabawek, jest fajnie zorganizowany plac zabaw, dzieciom zapewnione są tam smaczne i zdrowe posiłki. Mi dodatkowo podoba się to, że dzieci w przedszkolu poznają świat przez ekologię, mają zajęcia terapeutyczne, no i uczą się przez zabawę. Wystarczy do nich napisać albo zadzwonić i na pewno dokładniej wam opiszą swoją ofertę, ja tak zrobiłam i później ich wybrałam. Decyzji nie żałuję Uśmiech.
Odpowiedz
#16
Ja zdecydowanie polecam przedszkola niepubliczne. Moja młoda chodzi do przedszkola integracyjnego Skrzaty w Chojnicach i jesteśmy bardzo zadowoleni ze standardu i opieki.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Nie jest łatwo wybrać dobre przedszkole dla dziecka. Wiele rzeczy trzeba wziąć pod uwagę, nad wieloma się zastanowić. Dla nas bardzo ważne było wyżywienie, jakie przedszkole oferuje, bowiem syn ma nietolerancję laktozy i jego posiłki nie mogą jej zawierać. Niestety nie każda placówka, którą braliśmy pod uwagę miała taką możliwość. W końcu trafiliśmy na przedszkole, gdzie posiłki dostarcza firma Smakuś - http://www.smakus.eu/, i tam nie ma najmniejszego problemu zamówić dietę z wyłączeniem laktozy (czy też innych składników według potrzeb dziecka). Synek ma zdrowe i smaczne posiłki bez laktozy. Sama firma natomiast jest dość znana w woj. mazowieckim, bo specjalizuje w posiłkach dla dzieci w placówkach edukacyjnych. Ich dania są nie tylko zdrowe, dopasowane do potrzeb najmłodszych, ale także smaczne i urozmaicone.
Odpowiedz
#18
Ogólnie moim zdaniem lepsze jest przedszkole niepubliczne, u nas dzieci chodzą do przedszkola niepublicznego Skrzaty w Chojnicach i jesteśmy bardzo zadowoleni Uśmiech
Odpowiedz
#19
(23.04.2021, 15:32)AntKowalska napisał(a): Ogólnie moim zdaniem lepsze jest przedszkole niepubliczne, u nas dzieci chodzą do przedszkola niepublicznego Skrzaty w Chojnicach i jesteśmy bardzo zadowoleni Uśmiech

Skrzaty to bardzo dobre przedszkole. Też myślę, że niepubliczne jest lepsze.
Odpowiedz
#20
Przedszkola niepubliczne i integracyjne są moim zdaniem bardzo dobre Uśmiech Moja młoda chodzi do przedszkola skrzaty w chojnicach, które jest właśnie niepubliczne i integracyjne i jesteśmy bardzo zadowoleni z mężem Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama