Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobra kawa smakowa
#1
Ostatnio zostalam poczestowana kawą smakowa.. Zdziwilam sie bo do tej pory zwykle pilam normalna parzoną albo z mlekiem. Ogolnie raz na jakis czas bym sie takiej napila ale nie wiem jak ja przygotowac. Macie sprawdzony przepis? Te na internecie mnie nie przekonuja Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja ogólnie nie przepadam za kawami smakowymi, wolę sobie zrobić zwykłą kawę w ekspresie i dolać do niej ewentualnie jakiegoś syropu smakowego, ostatnio na przykład bardzo zasmakował mi syrop orzechowy  Uśmiech Kawa musi być dla mnie dobrej jakości, dlatego też nie kupuję jej w supermarketach, ale zamawiam na stronie https://www.swiatekspresow.pl/kawa-do-ekspresow/. Mają tam prawdziwą kawę ziarnistą z różnych stron świata, polecam, jeśli również jesteście miłośnikami kawy Uśmiech
Odpowiedz
#3
ja tez uwielbiam kawy smakowe! bardzo czesto robie, odkrylam dzieki mojej siostrze a fajne przepisy znajdziesz tutaj  https://www.darnatury.pl/blog/article/sm...k-powstaje  ja czesto z nich korzystam, w sumie to znam je juz na pamiec Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama