Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu Kraków
#11
Cieszę się, że mam budowę za sobą Uśmiech aktualnie wybieram takie rzeczy jak cyfry na dom. O te: https://cucudo.pl/produkt/cyfry-na-dom-a...t-model-4/, które najładniejsze? Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Panel szklany do kuchni ożywi każdą przestrzeń i uczyni ją niepowtarzalną. Byłam sceptyczna, kiedy mi to zaproponowano, ale postanowiłam dać szansę temu pomysłowi i teraz nie żałuję ani trochę. Wygląda pięknie, łatwo się czyści, nic się nie kruszy, wszystko wygląda dosłownie jak nowe. Myślę, że oferta jest tak szeroka, że każdy znajdzie tutaj cos dla siebie.
Odpowiedz
#13
My już wybraliśmy, że powstanie dom. Jesteśmy obecnie na samym początku. Postanowiliśmy zacząć od badania gruntu gniezno, żeby mieć pewność, że grunt jest odpowiedni.
Odpowiedz
#14
Będziemy niedługo budować dom pod Krakowem. Jaka moc paneli fotowoltaicznych na dom jednorodzinny będzie najlepszą opcją? 
Chciałabym dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej przed spotkaniem z przedstawicielem firmy fotowoltaicznej, żeby nie dać sobie wcisnąć czegoś bezsensownego. Planujemy dom około 200m, więc to ani wielkie domostwo, ale też nie malutka chatka.
Odpowiedz
#15
A czy macie już wybrany jakiś fajny projekt Waszego wymarzonego domu? Ja ostatnio sporo fajnych nowości widziałam na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt. Tak więc jeśli tylko znajdziecie chwilę wolnego czasu, to polecam się tam rozejrzeć, może uda Wam się tam coś wybrać Wink A projekty są naprawdę bardzo fajne i oryginalne, więc warto Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama