Otrzymaliśmy 26% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jedzenie dla psa
#1
Jeżeli chodzi o psią karmę, to koniecznie trzeba mieszać karmę mokrą - http://www.psiabuda.com.pl/pl/c/Karma-mokra-dla-psa/336 i suchą. No dieta musi być zbilansowana w odpowiednie proporcje składników odzywczych. Tak samo ilości karmy są bardzo ważne. Psa nie można przekarmiać. Zwierzaki często chcą jeść i jeść a wcale im to nie służy Wiem coś o tym
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Owszem. Jedzenie jest jednym z czynników, które wpływają na ich zdrowie i samopoczucie. A to jest najważniejsze. Gdyby wystąpiły jakieś dolegliwości natychmiast trzeb się udać do lecznica weterynaryjna toruń i zapobiec ich rozwinięciu oraz zniwelować skutki.
Odpowiedz
#3
Niedługo w moim domu pojawi się mały szczeniaczek rasy Golden retriever. Z racji, że nie mam doświadczenia w hodowli piesków, chciałbym poprosić Was o pomoc podczas zamówienia niezbędnych akcesoriów i karmy. Bardzo duży wybór karmy widziałem w sklepie https://www.krakvet.pl/ i jestem ciekawy czy macie jakieś doświadczenia zakupowe na tej platformie?
Odpowiedz
#4
Warto wiedzieć, że niektóre gatunki zwierząt wymagają specjalnego karmienia. Powinniście uwzględnić to podczas zakupu zwierzęcia. Jeśli nie wiecie, w jaki sposób podejść do rasy, którą macie, to po prostu wybierzcie się do http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ i tam uzyskajcie niezbędne informacje. To najlepsze, co możecie zrobić.
Odpowiedz
#5
Dlaczego koniecznie? Mój pies akurat nie znosi jeść mokrej karmy, je tylko suchą...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości