Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laserowe leczenie blizn
#1
Dzień dobry. Czy uważacie, że laserowe leczenie blizn Kraków i laserowe leczenie rozstępów Kraków jest bezpieczne? Planuje się zapisać na takie zabiegi, ale mam trochę wątpliwośći, więc jeśli ktoś korzystał lub zna kogoś kto korzystał to byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
No na pewwno laserowe zabiegi to dobra opcja - moja siostra jezdzila do Czestochowy na takie zabiegi https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/rozstepy-blizny/ i tam na pewno masz bardzo dobra opieke Uśmiech Majka byla bardzo zadowolona Uśmiech
Odpowiedz
#3
Nie korzystałam także nie wiem. Myślałam że będę miała dużą bliznę na ramieniu po oparzeniu ale dzięki pielęgnacji odpowiedniej obyło się bez. Stosowałam zaraz po zagojeniu Octenicare krem. On ma takie własciwości mocno regeneracyjne, działa łagodząco i przeciwzapalnie i nawilżająco oraz dodatkowo ma właściwości antybakteryjne.
Odpowiedz
#4
Zdecydowanie mogę polecić ESDERM! świetne zabiegi usuwania blizn i rozstępów, efekty już widać po pierwszych zabiegach!!
Odpowiedz
#5
Jak chcecie pozbyć się blizny , to najlepiej zastosować Octenicare. Jest to o wszechstronnym działaniu krem. Który ma cenne w sobie właściwości lecznicze, a także działa antybakteryjnie, antygrzybicznie. Myślę, że najpierw warto jego wypróbować.
Odpowiedz
#6
Nie zawsze stosowanie odpowiednich kremów czy leków zmniejszy bliznę i potrzebna jest interwencja chirurga plastycznego, który sprawi, że wasza skóra będzie w dużo lepszej kondycji, a wy będziecie dużo lepiej czuli się we własnym ciele. Na stronie https://chirurgplastyczny-krakow.pl/plastyka-blizn/ możecie poczytać o propozycji kliniki. Zabieg polega na wycięciu starej blizny i wytworzeniu nowej, w taki sposób aby była ona mniej widoczna po zagojeniu się skóry i nie powodowała dyskomfortu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama