Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak sie ubieracie na co dzień
#1
Jak w temacie
Jakie ubrania preferujecie na co dzień? 

Eleganckie czy jednak sportowe?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Zalezy od okazji. Są sytuacje, w których człowiek lepiej czuje się ubrany elegancko, są sytuacje w których wolę ubrać się na sportowo. Zwykle jednak latem wybieram ubrania sportowe
jakieś krótkie spodenki
wygodna koszulka (czesto nakładam na siebie polo)
https://studenckaelegancja.pl/rzeczy-kto...rodku-lata
oraz buty trampki czy mokasyny, raczej unikam japonek oraz klapek ( są to dla mnie buty typowo wakacyjne).
Odpowiedz
#3
Jakie buty lubicie nosić latem najbardziej? Ja najbardziej lubię chodzi w takich klasycznych klapakach jak tutaj - https://www.onaion58.pl/Klapki-z-kokarda Nie ma dla mnie nic wygodniejszego. A Wy? Jak to wygląda u Was? Jakie buty o aktualnej porze roku nosicie?
Odpowiedz
#4
Mój mąż ma bardzo ciekawy styl ubierania. Lubi nosić różne sportowe ubrania - na przykład tego typu koszulki marki Pitbull: https://www.fightershop.com.pl/18870-kos...p-burgundy. Mogę powiedzieć, że jest to styl sportowy i całkiem mi się podoba Uśmiech
Odpowiedz
#5
Ja na pierwszym miejscu stawiam wygodę. Nie lubię się męczyć, dlatego też najczęściej zakładam sneakersy, które nie tylko dobrze wyglądają, ale też sprawiają, że o wiele bardziej komfortowo mi się chodzi. Zajrzyjcie tam już teraz i sami się przekonajcie, jakie daje Wam to możliwości.
Odpowiedz
#6
Ja bardzo lubię nosić koszulki z postaciami z kreskówek i zwykłe jeansy Uśmiech Tak się czuję najbardziej swobodnie. Oczywiście na większa okazje zawsze elegancka sukienka i szpilki! Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Nie noszę spodni. Nigdy, naprawdę. Chyba, że do sportu. Noszę więc głównie sukienki i spódnice. Niedawno kupiłam sobie czerwoną sukienkę i mam niemały problem, bo większość moich butów to obcasy, a chciałabym coś...szybszego, ale nie jakoś sportowego. tak więc... jakie buty do czerwonej sukienki? Co proponujecie? Jak wy lubicie się nosić? Możecie polecić coś uniwersalnego?
Odpowiedz
#8
Ja chyba większości czasu ubieram się jak sportowiec, bo w sumie nim jestem. Jakoś lubię luźne ubrania, które są elastyczne, dobrze przylegające do ciała. Najczęściej właśnie takie spodenki do biegania kupuje, czy bluzki sportowe. W sumie rzadko ubieram sukienkę i szpilki.
Odpowiedz
#9
Na co dzień to raczej staram się zwyczajniej ubierać, komfortowo. No, ale jak jest weekend i jeszcze jest jakaś wyjątkowa okazja to lubię zaszaleć. Wtedy łącze ze sobą najróżniejsze ubrania, dodatki etc. Przykładowo teraz tutaj https://www.vitkac.com/pl/sklep/sale/mezczyzni planuje kupić ubrania sobie i nawet partnerowi. Tam mają wyjątkowe ciuchy najlepszych producentów na świecie.
Odpowiedz
#10
A co w takim razie powiecie na jakieś ciekawe propozycje jak eleganckie bluzki wieczorowe plus size ja jako, że jednak noszę większe rozmiary to też szukałam dobrej jakości propozycji w przystępnych cenach i tak też trafiłam na ofertę przygotowaną przez sklep 20inLove gdzie będziecie mogli liczyć na profesjonalne podejście, krótki czas oczekiwania i jednocześnie dużo możliwości w zależności od konkretnych potrzeb Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama