Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom dla starszych osób - opieka
#1
Niestety okazuje się że mój dziadek musi zostać umieszczony w domu opieki. Może ktoś z forum zna jakiś dobry dom z Wrocławia lub okolic?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wydaje mi się, że bardzo dobrym miejscem na to mogłoby być wrocławskie centrum seniora. Mają na prawdę ciekawą ofertę opieki, a do tego współpracują z bardzo dobrą fundacją, więc jak najbardziej polecam Ci się zainteresować współpracą z nimi w tym zakresie
Odpowiedz
#3
Wszystkim seniorom polecam świetną ofertę, którą obecnie można znaleźć w dozie. W godzinach 8 - 12 można kupić leki aż 20% taniej. Uważam, że warto się zainteresować.
Odpowiedz
#4
Pewnie, że tak. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że szukając takiego ośrodka dla swoich bliskich, zawsze powinniście kierować się jak najwyższym poziomem opieki. Właśnie dlatego tak dobrym pomysłem wydaje się skorzystanie z takich miejsc jak wrocławskie centrum seniora. Liczy się dobro Waszego seniora, musicie o tym cały czas pamiętać.
Odpowiedz
#5
dzięki za informacje
Odpowiedz
#6
Przyznam, że opiekowanie się starszą osobą może być sporym wyzwaniem. Jednak wszystko jest realne do wykonania, jeśli stworzycie odpowiednią organizację. Do tego powinniście też kupić odpowiednie produkty w sklepie dla seniorów , które zapewnią pomoc w codziennych czynnościach. Mówię np. o uchwytach w łazience, o balkonikach, kulach, czy różnych ortezach. Takie sklepy znajdziecie sobie online. Moim zdaniem to najwygodniejsza opcja na robienie takich zamówień.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Opieka nad osobami starszymi może rzeczywiście być problematyczna i w wielu przypadkach po prostu nie będziecie w tanie tego fizycznie zrobić. Wtedy domy opieki są praktycznie jedynym rozwiązaniem. Zobaczcie sobie tu może też firmę https://www.brandvital.eu/wypozyczalnia/aparaty-cpap/ i ich ofertę. Działają jako wypożyczalnia sprzętów medycznych, można tu wynająć urządzenia oddechowe, a także i wiele innych sprzętów potrzebnych do opieki nad osobami starszymi.
Odpowiedz
#8
Przykra sprawa Smutny ale nie martw się, są domy opieki, które potrafią odpowiednio zadbać o seniora. Zerknij w ich ofertę https://careexperts.pl/ . Jestem pewna, że dziadek byłby zadowolony będąc w tak zadbanym i sympatycznym miejscu. Opieka jest tu zarówno rehabilitacyjna, jak i dbająca o sferę kulturalną osób starszych. Dom opieki nie musi być smutny.
Odpowiedz
#9
Jeśli macie w rodzinie seniorów to możecie im powiedzieć o promocji w doz, seniorzy mają 20% zniżki na leki jeśli kupią leki do 12:00
Odpowiedz
#10
Pewnie, że opieka nad starszą osobą jest bardzo wymagająca... Tym, bardziej jak dany seniora jest dość mocno schorowany. Dlatego czasami warto postawić przykładowo takie miejsce, jak dom opieki jedlina zdrój Słowik https://www.rezydencja-senioralna.pl/ dla dobra naszego bliskiego. W końcu tam otrzymam najlepsze wsparcie/ opiekę w każdej kwestii.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama