Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agencja pracy
#1
Cześć! Długi czas szukałam rzetelnej agencji, która posiada oferty pracy dla opiekunek osób starszych za granicą. Znalazłam firmę Opieka Portus i jestem ogromnie zadowolona, firma płaci na czas i utrzymuje stały kontakt ze swoimi klientami. Jeśli szukacie pracy za granicą to zajrzyjcie na ich stronę.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja szukałam agencji która pomoże mi zacząć pracę w Niemczech jako opiekunka seniorów. Szukanie takiej pracy na własną rękę okazało się trudne i ryzykowne, nie miałam pojęcia jak dane ogłoszenie sprawdzić, na co zwracać uwagę. A wyjazd bez pewności, że wszystko na miejscu będzie ok? To nie dla mnie. Dlatego skorzystałam z oferty https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ i z ich pomocą już po miesiącu zaczęłam pracę. Nie tylko wybrali godne uwagi ogłoszenia, również zapewnili mi transport na wskazane miejsce, pomogli z formalnościami jak umowa, ubezpieczeniem zdrowotne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama