Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
social media agencja

Agencja social media
Ostatnio miałem okazję poznać agencję social media - http://socialpedia.pl/ . Interesujące, że można poświęcić firmę na samą działalność na serwisach tego typu. Korzystał ktoś? Musi to być szczególnie ciekawe rozwiązanie dla nowych marek.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Social media oraz reklama w internecie to teraz podstawa i dobra agencja interaktywna na pewno powinna mieć w portfolio takie usługi.
Odpowiedz
Agencja marketingu internetowego to dobre rozwinięcie biznesu, nie tylko dzięki social media (które są coraz bardziej popularne), ale także dzięki pozycjonowaniu, czy reklamom AdWords. Warto też zainwestować w reklamy mobile, bo coraz więcej użytkowników szuka informacji na tabletach i smartfonach. Jeżeli więc chcemy, żeby zauważyło nas więcej klientów, to warto zainwestować w reklamę, szczególnie, że dobra agencja pomoże wybrać najlepszą strategię do reklamowania się.
Odpowiedz
agencja według mnie jest słaba

bardzo słabe to jest
Odpowiedz
Jezeli chodzi o social media to chyba sami mozecie to ogarnac, szczegolnie gdy macie jakies mniejsze firmy. Wystarczy ze poszukacie inspiracji i przewodników w internecie. Zobaczcie sobie np. blog https://www.filmowa.pl/blog/ w ktorym jest pare slow o wykorzystaniu filmu w marketingu, moze to was zainspiruje do dzialaniaUśmiech
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

A czy takie agencje posiadają specjalistów typu copywriter i korektor tekstu? Ponieważ zależy mi najwyższej jakości publikowanych treści - również w mediach społecznościowych.
Odpowiedz
A widzieliście social media portfolio Szymona Marczaka? Na mnie zrobiło naprawdę spore wrażenie, zwłaszcza, że chłopak ma dopiero 21 lat! Myślę, że ma do tego smykałkę i głowę do biznesu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama