Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
polecicie mi jakiegoś dobrego prawnika
#1
Witam, polecicie mi jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi? Chodzi o rozwód i podział majątku.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Mi podczas rozwodu bardzo pomogła pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. Kancelarię ma właśnie w Łodzi.
Odpowiedz
#3
A masz może do niej jakieś namiary?
Odpowiedz
#4
(05.08.2020, 23:45)Kammka napisał(a): A masz może do niej jakieś namiary?

Pani adwokat ma swoją stronkę w sieci, łap linka: http://www.lodz-adwokat.pl/ :)
Odpowiedz
#5
Dzięki wielkie! A powiedz mi jeszcze - jak z kontaktem z nią? W sensie to miła kobieta? Idzie normalnie porozmawiać czy tak sztywno? Bo ja nie znam się na kwestiach prawnych, ale wiem, ze rozwód łatwy nie bedzie bo bedzie orzekanie o winie.
Odpowiedz
#6
(06.08.2020, 00:05)Kammka napisał(a): Dzięki wielkie! A powiedz mi jeszcze - jak z kontaktem z nią? W sensie to miła kobieta? Idzie normalnie porozmawiać czy tak sztywno? Bo ja nie znam się na kwestiach prawnych, ale wiem, ze rozwód łatwy nie bedzie bo bedzie orzekanie o winie.

Ze spokojem, nie stresuj się, to naprawdę miła kobieta. Dogadacie się na pewno. Każdy kto do niej idzie nie zna się na prawie, wiec to dla niej norma. Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie rozpraw Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Moim zdaniem najlepiej wybierać prawnika właśnie z polecenia, ja też dostałam namiary na Adwokat Łukasz Węglowski w ten sposób, poleciła mi go przyjaciółka i bardzo dobrze zrobiłam że skorzystałam z jego usług bo sama nie dałabym sobie z tym wszystkim rady
Odpowiedz
#8
Taka profesjonalna pomoc prawna potrzebna jest zdecydowanie frankowiczom. Są różne kroki jakie w zależności od konkretnej sytuacji można podjąć. Podstawa, to analiza umowy kredytowej czy zawiera klauzule niedozwolone. Ja swoją sprawę powierzyłam https://cleverstep.pl/ , jestem bardzo zadowolona z tego jak działają, ich podejścia i zaangażowania.
Odpowiedz
#9
Łódź to nie moja bajka, ale jeśli chodzi o to, jacy adwokaci kraków rozwody przeprowadzą, to słyszałam, że w kancelarii Gawor całkiem dobrze sobie radzą w takich sprawach. I mają ich coraz więcej, bo okazuje się, że nie wytrzymujemy ze sobą, coraz częstsze są te rozwody i tak naprawdę rzadsze śluby. Myślę, że to przez to, że dziś rozwieść się, to już nie jest wstyd, a normalność.
Odpowiedz
#10
Jeżeli szukacie skutecznego adwokata to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://adwokat24h.pl/. To fachowiec najwyższej klasy Uśmiech Polecam go z własnego doświadczenia i bardzo dziękuję za pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama