Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrum terapii.
#1
Jeśli szukacie pomocy w walce z uzależnieniem, to tutaj http://terapie.net.pl/ jest bardzo fajna strona. Pracują tam sami specjaliści, centrum ma bogate doświadczenie oraz oferuje leczenie przy wielu typach uzależnień. Samo centrum zbiera bardzo dobre opinie i prezentuje wysoki standard. Jeśli macie znajomych z problemami to też polecajcie. Pozdrawiam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie
Odpowiedz
#3
Bardzo dobrych specjalistów od leczenia uzależnień znajdziecie w bazie Ranking ośrodków terapii. Jest ona wyjątkowo przydatna zarówno dla osób szukających pomocy, jak i dla placówek, które chcą dotrzeć do przyszłych pacjentów jak najszybciej. Dlatego zgłaszając się jako właściciel ośrodka do tego rankingu, uczynisz wiele dobrego. Może ktoś już czeka na Twoją pomocną dłoń.
Odpowiedz
#4
Leczenie alkoholizmu czy jakiegokolwiek innego uzależnienia nigdy nie było i nie będzie absurdem. Jeśli jedna poradnia nie przynosi efektów - zmienić.Jeśli ośrodek nie przynosi efektów - zmienić. To proste, ale o osoby, które kochamy walczy się do końca. Ja się nie poddałam kiedy walczyłam o męża. W końcu zmieniliśmy miejsce na ośrodek terapii uzależnień Nefo i nareszcie były efekty.
Odpowiedz
#5
(22.07.2019, 08:03)domi78 napisał(a): Leczenie alkoholizmu czy jakiegokolwiek innego uzależnienia nigdy nie było i nie będzie absurdem. Jeśli jedna poradnia nie przynosi efektów - zmienić.Jeśli ośrodek nie przynosi efektów - zmienić. To proste, ale o osoby, które kochamy walczy się do końca. Ja się nie poddałam kiedy walczyłam o męża. W końcu zmieniliśmy miejsce na ośrodek terapii uzależnień Nefo i nareszcie były efekty.

Wierzę Ci bo moja mama też skończyła terapie w ośrodku tyle, że był to ośrodek terapii wiosenna koło Krakowa i do tej pory nie pije. Także zachęcam wszystkich żeby namawiali osoby z uzależnieniem do podjęcia terapii i leczenia bo bez tego ciężko jest wyjść z nałogu. A w takich ośrodkach pracują psychoterapeuci i leczenie trwa zazwyczaj około 6 tygodni
Odpowiedz
#6
Leczenie w takich ośrodkach jest bardzo drogie.
Sprawdź profesjonalne usługi sprzątające Małopolska!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Nie wiem jaki to koszt, ale myślę, że powrót do zdrowia i pozbycie się nałogu to coś, co jest bezcenne. Także taki pobyt to dobra inwestycja. W klinikach jak ta https://klinikakuznia.pl/ pracują specjaliści, terapeuci, którzy mają doświadczenie w temacie leczenia uzależnień i moim zdaniem warto im zaufać. Z pewnością pomogą.
Odpowiedz
#8
Polecam zapoznać się z artykułem https://www.dobrystan.pl/artykuly/jak-sk...alkoholika , w którym został przedstawiony bardzo precyzyjnie temat leczenia alkoholika. Osobom, które mają kogoś takiego w rodzinie zalecam wiele cierpliwości i wspierajcie tę osobę - alkoholizm jest do wyleczenia
Odpowiedz
#9
W problemie alkoholowym najwazniejsze jest miec dobry ośrodek terapeutyczny i wsparcie w rodzinie.. moja mama byla w Wiśle w ośrodku Tratwa i powiem szczerze ze nie spodziewalam sie ze uda sie ja postawic na nogi. To swietne miejsce !
Odpowiedz
#10
Dobrze, że istnieją takie ośrodki, bo bez nich wiele osób nie poradziłoby sobie, a niestety każdy nałóg jest w mniejszym lub większym stopniu wyniszczający. Jeden z członków mojej rodziny miał bardzo poważne problemy z hazardem i zaczął się już nawet zapożyczać u innych ludzi i w bankach, bo stale liczył na to, że w końcu się odegra. Gdyby nie pomoc jednego ze znajdujących się w okolicy Krakowa ośrodków leczenia uzależnień, to nie wiem, jakby się to skończyło. Jeśli ktoś ma podobny problem lub zna kogoś, kto potrzebuje pomocy, to polecam zerknąć na stronę https://oaza.sos.pl/leczenie-uzaleznien/...e-hazardu/.
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama