Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
biuro rachunkowe
#1
Hej,
wraz z rozpoczęciem działalności gospodarczej zaczęłam szukać biuro rachunkowe białołęka. Mój kumpel zachwala i mówi, że nigdy nie zmieniłby na inne Big Grin, a wy macie jakieś opinie? Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ja z mojej strony zachwalić mogę jedyne biuro rachunkowe ofi-detal. profesjonalni, ceny na poziomie i indywidualne podejście do każdego klienta Big Grin
Odpowiedz
#3
Nie powiem bo sama kiedy zaczynałam swoją działalność to szukałam dość długo takiego dobrego biura rachunkowego. Wiem, że bardzo ważne jest aby mieć taką dobrze prowadzoną księgowość i nie tylko, bo jest wiele różnych aspektów którymi zajmuje się takie biuro rachunkowe. Dopiero gdy trafiłam na tę stronę https://intaxo.pl/biuro-rachunkowe-swidwin to udało mi się znaleźć godne zaufania biuro rachunkowe i to nawet niedaleko mojej siedziby
Odpowiedz
#4
Jak białołęka to tylko GAMA, korzystam z ich usług już od jakiegoś czasu i nie mam na co narzekać, współpraca idealna
Odpowiedz
#5
Potwierdzam, również korzystam z usług Gamy i nie zamieniłabym ich na żadne inne biuro rachunkowe
Odpowiedz
#6
Dobry księgowy to skarb na wagę złota. Ja trafiłem na biuro idealne https://biuro-optimum.eu , gdzie dbałość o porządek w dokumentacji to najwyższy priorytet. Teraz wszelkie kontrole mi nie straszne. Wszystko jest rozliczane na czas, a w razie problemów zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja od wielu lat współpracuję z biurem Gama. Serdecznie polecam ich ofertę. Warto sprawdzić!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama