Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenie domu i mieszkania
#11
hej a czy ktoś z was kiedyś zastanawiał się nad ubezpieczeniem drona ? Kupiłem ostatnio drona https://megadron.pl/pl/blog/dji-care-ref...43324.html i zastanawiam się nad wykupieniem może jeszcze dodatkowego ubezpieczenia, co o tym myślicie? Dron przede wszystkim pogada mi w mojej pracy fotografa, także bez niego jestem trochę jakbym bez pracy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Jak najbardziej warto jest pamiętać o posiadaniu takiego ubezpieczenia
Odpowiedz
#13
Tak zgadzam się a także polisy na życie. Nie znamy przyszłości nie wiemy co się wydarzy jeszcze. A los lubi płatać figle i różne rzeczy się dzieją. Lepiej być zabezpieczonym.
Odpowiedz
#14
No mnie to zainteresowały polisy dla dziecka, bo jednak wydaje mi się, że maluszek powinien być ubezpieczony. Sytuacje są różne i tak naprawdę okazuje się, że bezpieczeństwo polega na tym również, by dbać o swoją rodzinę. A w razie czego, czego nikomu nie życzę, zabezpieczenie jakieś należy się mieć.
Odpowiedz
#15
Przy okazji ubezpieczenia domu czy mieszkania można pomyśleć też nad ogólnymi zabezpieczeniami, aby uniknąć ewentualnego włamania. Ja kupowałam do dwojego mieszkania alarm na https://sklep-ecsystem.pl/ i jednak czuję się bezpieczniej.
Odpowiedz
#16
Bezpieczeństwo rodziny oraz moje jest dla mnie najważniejsze. Razem z mężem wykupiliśmy ubezpieczenie domu, w razie ,,W". Dodatkowo zdecydowaliśmy się na montaż monitoringu, ponieważ mieszkamy nieopodal centrum Warszawy. To była bardzo dobra decyzja, ponieważ ktoś sporo razy zarysowywał mój samochód, a dzięki kamerą wyszło kto jest za to odpowiedzialny. Bardzo polecam montaż takich urządzeń wokół domu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
(13.08.2020, 10:58)Zdrowa i Rozważna napisał(a): Bezpieczeństwo rodziny oraz moje jest dla mnie najważniejsze. Razem z mężem wykupiliśmy ubezpieczenie domu, w razie ,,W". Dodatkowo zdecydowaliśmy się na montaż monitoringu, ponieważ mieszkamy nieopodal centrum Warszawy. To była bardzo dobra decyzja, ponieważ ktoś sporo razy zarysowywał mój samochód, a dzięki kamerą wyszło kto jest za to odpowiedzialny. Bardzo polecam montaż takich urządzeń wokół domu.

W sumie ja też całkiem sporo zyskałem dzięki temu, że zdecydowałem się na montaż monitoringu. Mam aktualnie kamery takie jak https://sklep.alkam-security.pl/czujki-a...-wifi.html, które zapewniają podgląd z kamer w czasie rzeczywistym. To naprawdę się przydaje. Wink
Odpowiedz
#18
Takie ubezpieczenie moim zdaniem to podstawa i każdy powinien je mieć
Odpowiedz
#19
Jak szukacie Czujnik gazu ziemnego w bardzo dobrej cenie, to zdecydowanie polecam wam wszystkim sklep Ivel, gdzie znajdziecie mnóstwo produktów w bardzo dobrych cenach.
Odpowiedz
#20
Agenci Unilink https://unilink.pl/ubezpieczenia mogą znaleźć dla was najlepsze ubezpieczenia w najróżniejszych zakresach. Dlatego warto się do nich zgłosić. W końcu są to profesjonaliści i współpracują z najlepszymi firmami ubezpieczeniowymi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama