Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomysł na wakacje
#51
Ja w tym roku planuje udać się na Marsa Alam z Itaką Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
Zawsze wakacje planuję z dość dużym wyprzedzeniem. Jednak podobnie jak w zeszłym roku wszystkie zagraniczne podróże stoją pod znakiem zapytania. Dlatego alternatywnie szukam fajnego pobytu w Polsce na Mazurach. I tak znalazłam ofertę https://www.hotelstbruno.pl/bon-turystyczny
Odpowiedz
#53
Wiadomo, tyle pomysłów na wczasy, ile osób. Każdy ma swojej upodobania i każdy może inaczej lubić spędzać czas. Nasz rodzinka bardzo lubi Bałtyk i tam co roku jeździmy. W ubiegłe wakacje byliśmy w ośrodku Adamówka w Rewalu - www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/ . Bardzo fajna miejscówka, dla rodzin z dziećmi wręcz wymarzona. Ośrodek nieduży, kameralny, bezpieczny z fajnie zagospodarowanym terenem. Do morza 10 minut spacerkiem. Domki wygodne, nowe, dobrze wyposażone. Spędziliśmy fantastyczne 2 tygodnie i w tym roku też się tam wybieramy. Mamy juz nawet zaklepany termin na sierpień.
Odpowiedz
#54
Moim pomysłem na wakacje w tym roku są malediwy z biurem podróży Itaka Uśmiech
Odpowiedz
#55
Ja polecam w tym roku lecieć na Dominikanę z Itaką świetne miejsce i bez testów Uśmiech
Odpowiedz
#56
My standardowo gdzieś za granicę Uśmiech Myślimy żeby wybrać się na Kostarykę z Itaką Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#57
Moim zdaniem świetnym pomysłem na wakacje jest wycieczka na Zanzibar z Itaką.
Odpowiedz
#58
My już mamy zarezerwowane wakacje. Lecimy do Dubaju z Coral Travel!!!! To będą nasze pierwsze egzotyczne wakacje z mężem. Już nie możemy się doczekać Big Grin Przewodniki kupione i studiujemy Big Grin
Odpowiedz
#59
Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w wypoczynek na polskim morzem. Chętnie dowiem się więcej na temat apartamentów w Jastarni http://www.blueapart.pl/apartament/63/ja...omfortu-32 Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#60
Ja najbardziej lubię spędzać wakacje na plaży - nad morzem lub nad jeziorem Wink Ostatnio kupiłam sobie nawet namiot plażowy i muszę Wam powiedzieć, że to całkiem fajna sprawa. Jeśli lubicie plażować tak jak ja, to polecam przemyśleć taki zakup Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama