Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczka wodna
#1
Przychodzę z poszukiwaniem informacji na temat jak zbudować oczko wodne ? Myślę,że byłoby tu super uzupełnienie mojego ogrodu, a kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, ktoś pomoże ?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Marzy mi się takie oczko wodne w ogrodzie, ale oprócz niego tez myślę aby wyłożyć dookoła jakąś ładną kostkę brukową. Brat mi polecił usługi i ofertę tej firmy https://phumark.pl/ . Myślicie, ze to dobry pomysł. A może powiecie mi swoich podobnych rozwiązaniach? Czy taka kostka sprawdza się w praktyce? Bo ładnie na pewno wygląda. Będę wdzięczna za wszystkie Wasze podpowiedzi.
Odpowiedz
#3
UUU oczko wodne to świetna rzecz! Sama mam koło domu, zrobione przez mojego męża. Niedaleko nich są panele słoneczne założone przez firmę Solar Planet i w sumie bardzo ciekawie się one razem komponują Big Grin
Odpowiedz
#4
Do oczka wodnego to koniecznie zamów sobie i zasadź taką trawę ozdobną https://florexpol.eu/trawy-ozdobne/5916-...niowy.html . Bardzo dobrze się prezentuje w sąsiedztwie wody, spokojnie przetrzyma do jesieni, nawet w susze. Moja znajoma taką ma u siebie i nie sposób nie zwrócić uwagi na nią. Tak samo jak na kwiaty kolorowe.
Odpowiedz
#5
Wokół oczka wodnego zawsze możesz zrobić ładną kostkę https://www.jadar.pl/inspiracje.html
aby wszystko wyglądało ładnie i spójnie. A tobie będzie też łatwiej zadbać o taki zaaranżowany teren niż gdy zrobisz takie oczko wodne bez ładu i składu. Warto takie decyzje porządnie przemyśleć.
Odpowiedz
#6
W sumie nigdy nie chciałem mieć takiego oczka wodnego.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Przede wszystkim zacznij od załatwienia dotacji z programu "Moja woda" dzięki czemu obniżysz koszt budowy. Pamiętaj też aby zasadzić dużo kwiatów jak grążel żółty do oczka wodnego który idealnie będzie się nadawał i pięknie prezentował. Nie kosztuje wiele i dostaniesz go w każdym sklepie ogrodniczym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama