Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intel czy AMD?
#1
Hej,

jak to w końcu jest z procesorami? Co jest lepsze? Procesory AMD czy Intel? Wydawało mi się, że do gamingu zdecydowanie lepsze będą Intele, ale ostatnio naczytałem się, że jednak wcale nie, że lepiej zainwestować w AMD. Podobno są znacznie bardziej wydajne, tańsze, a jakościowo lepsze, a przynajmniej nie ustępujące w niczym intelom. Ktoś ma może jakieś dokładniejsze dane na ten temat? Zbieram się w sobie żeby wymienić sprzęt i nie wiem co zrobić.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A jakie macie generacje procesorów intel? Czy słyszeliście już o nowych procesorach 11 generacji tej marki? Posiadają one grafikę Intel Iris Xe i są przeznaczone głównie do laptopów o małej wadze.
Odpowiedz
#3
Warto wybrać gotowy dobry sprzęt komputerowy, jeżeli rozglądacie się powoli nad laptopem dla siebie to polecam wziąć pod uwagę https://ale.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na dobre ceny, najlepsze marki i wsparcie ze strony obsług które jest ważne jeżeli szukasz opcji do swojej firmy. My zamówiliśmy w dobrej cenie HP Laptop 250 G6 Win10Home https://ale.pl/ i zdecydowanie daje radę!
Odpowiedz
#4
Zależy do czego potrzebujesz procesora. Do zadań wielowątkowych o wiele lepiej nadaje się AMD z racji lepszego wykorzystania większej ilości rdzeni. Do grania w tej chwili są niemal na równi z lekką przewagą Intela, ale w tej generacji AMD wychodzi na prowadzenie. Problem jest z dostępnością procesorów obu firm, więc radziłbym się wstrzymać z zakupem żeby nie przepłacić.
Odpowiedz
#5
Zgodnie z ogólną zasadą, procesory AMD Ryzen są lepsze w wielozadaniowości, podczas gdy procesory Intel Core są szybsze, jeśli chodzi o zadania jednordzeniowe. Jednak procesory Ryzen mają zwykle lepszy stosunek jakości do ceny. Wybór najlepszego sprzętu do nowego komputera do gier nigdy nie jest łatwy.  techzpod mobdro
Odpowiedz
#6
Wszystko zależy do czego ma być wykorzystywany sprzęt ale ja i tak bym stawiała na Intel. Sama zakupiłam Dell Latitude https://itnes.pl/notebooki/notebooki-del...-latitude/ i jestem zadowolona bo nie było póki co żadnych problemów. Naprawdę różnice między AMD a Intel są nieduże więc zwróć uwagę na pozostałe podzespoły.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Przyznam szczerze, że nigdy nie słyszałam o AMD, więc nie wiem nawet, jaka jest różnica między nimi, ale znajomy, który się zna na oprogramowaniach i wszelkich systemach zdecydowanie do gamingu poleca AMD
__________________________________
Znasz już tego rodzaju soft seating?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama