Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
catering wrocław
#1
Hejka, jeśli nie chce wam się gotować to bardzo serdecznie polecam wam catering Margaret we Wrocławiu, przystępne ceny, bardzo dobre jedzenie świetnej jakości, ja się jeszcze ani razu nie zawiodłam na tym, co u nich zamawiałam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tak! Potwierdzam, ostatnio moja ciocia skorzystała z ich usług podczas organizowania przyjęcia rodzinnego i jedzenie REWELACJA
Odpowiedz
#3
Ja też korzystam z ich oferty, i to od dłuższego czasu, i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Jedzenie zawsze jest smaczne i dowiezione jeszcze ciepłe na czas.
Odpowiedz
#4
ja to juz dluzszy czas zamawiam diete z cateringu https://fitcat.pl/ odkad dostalam awans to jestem tak zapracowana ze na nic nie mam czasu, a nie ukrywam, ze zalezy mi na tym, aby nadal dbac o odzywianie i jesc zdrowo Uśmiech dzieki cateringowi mam to zagwarantowane, dobre, pelnowartosciowe i zbilansowane posilki
Odpowiedz
#5
Zerknij sobie tutaj https://dietly.pl/catering-dietetyczny-f...alcatering nie jestem pewien czy maja we wrocławiu swoją restauracje, ale z tego co czytalem w internecie na innych stronach opinie sporo osób poleca. Póki co ja nie mam potrzeby korzystania z cateringu, ale gdy taka potrzeba przyjdzie z pewnością będe kierował się jakością jedzenia oraz opiniami innych klientów.
Odpowiedz
#6
Zawsze zamawiam jedzenie na wynos Wrocław w Restauracji Rodzinnej. Niektóre zamówienia potrafili zrealizować nawet w 15 minut. Szczególne polecenia w tym lokalu gastronomicznym jest zupa pomidorowa szefa kuchni z makaronem własnej roboty oraz udko pieczone ziemniaki zapiekane w ziołach. Wiele razy korzystałem z dań na wynos serwowanych w tej restauracji oraz poleciłem je znajomym i jeszcze nie miałem żadnego sygnału, że ktoś był niezadowolony.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja również polecam Catering Margaret z Wrocławia. Świetna firma na każdą okazję. Mają pyszny rosół i żurek.
Odpowiedz
#8
Dla mnie caterinf Kanzeon jest najlepszy Uśmiech
Odpowiedz
#9
Dla mnie najlepsze jedzenie ma wrocławski catering kanzeon Uśmiech
Odpowiedz
#10
Ja mogę za to polecić też catering kanzeon na imprezy Uśmiech Naprawdę świetne jedzenie serwują.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama