Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka podwójna frytkownica gazowa będzie najlepsza?
#1
Cześć!
Czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat tego, gdzie będę mógł znaleźć podwójną frytkownicę gazową i jaki model będzie najlepszy w tym zakresie. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości i jednocześnie wydajności pracy, abyśmy mogli sprawne przygotowywać wszystkie posiłki dla naszych klientów. Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Siemanko
Odpowiedz
#3
Odnośnie poszukiwań tego typu propozycji to z tego co widziałem to możesz zajrzeć tutaj https://aaatech.pl/podwojna-frytkownica-...p-568.html bo mają w ofercie takie propozycje jak frytkownice gazowe wyposażone w 2 Kosze 2x8l w której obudowa jest ze stali nierdzewnej. Do tego wymiary 630x540x350wys i moc 2 x 3,2 kW. Pozdrawiam i daj znać na co się ostatecznie zdecydowaliście.
Odpowiedz
#4
Jak najbardziej warto tutaj przyjrzeć sie dokładniej ofercie przygotowanej przez aatech.pl gdzie będziecie mogli znaleźć świetne propozycje, jeśli chodzi o wysokiej jakości sprzęty gastronomiczne. W tym również podwójne frytkownice i nie tylko. Tym bardziej, że można dopasować rozwiązania o wysokiej wydajności pracy i pojemności. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#5
O to super, na pewno sprawdzę i oczywiście czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój tematu. Wtedy podejmę racjonalna ostateczną decyzję i na pewno swoimi spostrzeżeniami po testach się podzielę.
Odpowiedz
#6
Jak najbardziej można się zgodzić, tego typu sprzęt gastronomiczny bez problemów będziecie mogli znaleźć w ofercie sklepu aaatech u których jest wiele świetnych propozycji w bardzo dobrych cenach i wydajności w codziennej pracy. Ja muszę przyznać, że patrząc na parametry techniczne oraz jakość wykonania to ten model https://aaatech.pl/podwojna-frytkownica-...p-568.html naprawdę usprawni przygotowywanie smakowitych frytek Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama