Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt wnętrza biurowego
#1
Cześć! Big Grin Słuchajcie, pilnie potrzebuję firmy, która jest w stanie stworzyć  projekt wnętrza biurowego. W szczególności zależy mi na tym, aby całość była zachowana w jednym stylu, charakteryzowała się minimalizmem. Znalazłam w internecie bardzo fajne  projektowanie wnętrz biurowych , co o tym myślicie? Big Grin Może komuś z was udało się współpracować z nimi i jesteście w stanie mi pomóc! Big Grin Czekam na informację.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Star 
Pewne jest to, że projektowanie wnętrz biurowych, jak i w zasadzie jakichkolwiek innych dobrze jest zlecić profesjonalistom. Na rynku jest wiele firm oferujących kompleksowe usługi w tym zakresie, więc warto się dobrze rozejrzeć. Poszukaj przede wszystkim w internecie. Uśmiech
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#3
A czy ktoś z Was korzysta może z usług jakiegoś biura na wynajem? Z tego, co mi wiadomo, to jeśli chodzi o Poznań bardzo fajne biura na wynajęcia na ulicy Hallera oferuje firma Luvena Nieruchomości. Na stronie internetowej https://luvena-nieruchomosci.pl/kategori...ra-uslugi/ dostępna jest zresztą jej pełna oferta, polecam się zapoznać Wink
Odpowiedz
#4
Jest sporo przecież takich ofert jak https://architektwnetrz.com.pl/projektow...zczecinek/ czyli biur projektowych więc jeżeli nie macie pomysłów na aranżacje to polecam po prostu zgłosić się do profesjonalistów. Co prawda za projekt trzeba zapłacić, ale w wielu przykładach bardzo się to opłaca.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama