Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
rozstanie

Rozstanie
#1
Moja kobieta dzisiaj rzuciła mi papiery rozwodowe na stół... co mam robić brac prawnika? Totalnie mnie to zaskoczyło, bo o ile nasze drogi się juz dawno rozeszły to tak zostawaliśmy na kolezenskich warunkach...
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Mieszkaliście razem na koleżeńskich warunkach będąc małżenstwem?! Ok. Zakładam, że ma to być rozwód bez orzekania o winie? Nie wiem co Ci powiedzieć, ewentualnie mogę polecić http://www.rozwod-warszawa.pl/ Uśmiech 3maj się!
Odpowiedz
#3
Czemu nie postarasz się porozmawiać z żoną? Nie warto przekreślać tylu lat małżeństwa. Namów żonę na terapię małżeńską. Zobacz jak to wygląda: http://separacja.info/terapia-malzenska/ Być może specjalista pomoże Wam w rozwiązaniu Waszych problemów.
Odpowiedz
#4
Myśle, że prawnik przy rozwodzie na pewno się przyda. W moim przypadku potrzebna była też pomoc psychologa - http://uwazna-psycholog.pl/ Nie mogłem sobie poradzić z rozwodem. Ale oczywiście w każdym przypadku jest inaczej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama