Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zdrowie
Dbać o zdrowie najlepiej naturalnymi produktami. Fajne jest dmso, które działa przeciwbólowo a zupenie nie szkodzi na organizm. Mówie o tym np - https://www.izdrowiej.pl/dmso-gel
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

A co powiecie na Dom opieki warszawą ? Z tego co słyszałem to opieka faktycznie jest tutaj na bardzo wysokim poziomie i co ważne personel bardzo dba o swoich podopiecznych, więc według mnie oferta jest bardzo dobra
Odpowiedz
Najważniejsze jest znalezienie dobrego specjalisty, który naprawdę będzie w stanie Ci pomóc. Ja osobiście preferuję prywatne kliniki. Ostatnio słyszałam, że w Centrum Medycznym Gamma na Bobrowieckiej w Warszawie można liczyć na indywidualne podejście do pacjenta i miłą atmosferę. Zachęcam do kontaktu z nimi i umówienia się na wizytę. Wtedy poznacie więcej szczegółów.
Odpowiedz
Od tygodnia, może półtora czuję się, jak przy przesileniu wiosennym. Jesienią nigdy nie miałam takich problemów, jestem zestresowana, moje samopoczucie jest na bardzo niskim poziomie. Od razu wyczuwa się, że coś jest ze mną nie tak. Wiadomo, człowiek chce funkcjonować normalnie, dlatego też zaczęłam szukać rozwiązań, co zrobić w takiej sytuacji? No i dziś rano trafiłam na stronę o adaptogenach https://www.pielegniarki.info.pl/aktualn...h-wiedziec. Wiecie, co to jest? Jeśli nie poczytajcie, albowiem wydaje mi się, że mogłaby to być substancja właśnie dla mnie, a może także dla Ciebie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama