Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekspres
#21
Nie przepadam za kawą z ekspresu, zdecydowanie wolę zwykłą rozpuszczalną kawę z mlekiem i bez cukru Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Nivona albo Jura. Dwie bardzo dobre firmy z dobrej jakości ekspresami do kawy z długą gwarancją. Sam obecnie jestem posiadaczem ekspresu do kawy firmy Nivona oraz jestem bardzo zadowolony z jego wykonania. W ciągu 7 lat uzytkowania codizennie jedynie jeden serwis.

Jeśli mielibyście ochotę na dobra kawę do ekspresu, polecam Sklep Quba Caffe z kawą i herbatą - można zamówić sobie tam świezo paloną kawę z wielu zakątków świata. I szczerze powiedziawszy, od czasu od kiedy spróbowałem to marketowa już mi tak nie smakuje.
Odpowiedz
#23
Jeżeli o mnie chodzi to bardzo polecam Breville Prima Latte II - nie tylko zrobi pyszna kawę, ale jak trzeba to zrobi je dwie jednocześnie Wink Możecie przygotować w nim kawę parzoną i kawę w kapsułkach, w zależności od waszych preferencji ; )
Odpowiedz
#24
Żeby zrobić dobrą kawę trzeba zainwestować w ekspres. Ja zamówiłam swój ze strony http://swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy. Sprawuje się świetnie, ma opcję robienia dwóch kaw na raz. Gościom bardzo smakuje Uśmiech
Odpowiedz
#25
Mam w swoim domu ekspres, ale oczywiście też najróżniejsze rodzaje kawy, w zależności jaki mam nastrój po taką właśnie sięgam. A trochę ich jest, zresztą zawsze wolę mieć zapas bo nigdy nie nie wiadomo. A odnośnie samej kawy to warto zagłębić się w temat skąd się ona wzięła https://www.nescafe.com/pl/poczatki-kawy. Mnie zawsze takie tematy mocno interesowały.
Odpowiedz
#26
Faktycznie w momencie gdy posiadamy dobrej jakości ekspres do kawy to ja również jestem zdania, że dość ważną sprawą jest to abyśmy wiedzieli jakie akcesoria mogą nam się jeszcze przydać. Ja takie rzeczy miałem okazję zamawiać w https://www.nespresso.com/pl/pl/order/ac...s/original i jestem przekonany, że doskonale się one sprawdzają w praktyce.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama