Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
chęc języka nauki

Chęc nauki języka
#1
Dla mnie te szkoły językowe są jakoś mało przekonujące. Po za tym, nie zawsze ma się czas na to żeby do takiej szkoły chodzić. Szukałem dla siebie dobrego rozwiązania i wtedy dowiedziałem się o Zestawach do szybkiej nauki języków od SITA http://www.sita.pl/ .Teraz zastanawiam się czy z tego nie skorzystać. Na pewno szybciej nauczył bym się angielskiego.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A może spodobałaby Ci się nauka angielskiego poprzez komunikator Skype? Ostatnio trafiłam na takie kursy na http://englishviaskype.pl/ . Wykorzystuje się tam metodę komunikacyjną CLT, która stawia przede wszystkim na to, aby dogadać się w obcym języku, żeby umieć swobodnie rozmawiać. A to przy wyjeździe za granicę - nie ważne, czy w celach rozrywkowych czy do pracy - jest  moim zdaniem bardzo ważne. Godzina takiej lekcji poprzez Skype, w zależności od rodzaju kursu, kosztuje od 30 do 80 zł, czyli całkiem niewiele Oczko
Odpowiedz
#3
(19.10.2016, 16:36)Mimik napisał(a): Dla mnie te szkoły językowe są jakoś mało przekonujące. Po za tym, nie zawsze ma się czas na to żeby do takiej szkoły chodzić. Szukałem dla siebie dobrego rozwiązania i wtedy dowiedziałem się o Zestawach do szybkiej nauki języków od SITA http://www.sita.pl/ .Teraz zastanawiam się czy z tego nie skorzystać. Na pewno szybciej nauczył bym się angielskiego.

Wątpię, czy szybciej, bo to akurat zależy od tego ile czasu na to poświęcisz. Ja wychodzę z założenia, że jak się chce, to nie trzeba korzystać z takich "skrótów", bo nie chodzi o to, żeby się szybko nauczyć, a porządnie. I można to robić samemu, w domu, przy odrobinie chęci. Jest tyle aplikacji, książek do nauki, można oglądać seriale i sprawić, że ta nauka będzie przyjemna a przez to łatwiej będzie wchodziła do głowy.
Odpowiedz
#4
Myśle, że aplikacje Ci w tym pomogą. Wybór jest naprawde spory.
Odpowiedz
#5
Z tą chęcią do nauki bywa różnie. Trzeba być bardzo zdyscyplinowanym lub zdolnym, by opanować język. Przed maturą zaczynają się zwykle schody, dlatego dobrze się wspomóc, choćby poprzez zakup repetytorium z angielskiego http://www.taniaksiazka.pl/longman-repet...54773.html które gorąco polecam. Czytelny podział, praktyczne ćwiczenia, a nawet dołączona płyta.
Odpowiedz
#6
Myślę, że jak znajdziesz dobrą szkołę językową to na pewno bardzo szybko się nauczysz Uśmiech Bardzo wazni są nauczyciele. Zobacz sobie może jak uczą w szkole językowej Lincoln https://lincoln.edu.pl/warszawa/jak-uczymy/ Tam możesz liczyć na bardzo atrakcyjną formę zajęć. Dużo fajnych materiałów i bardzo miłą atmosferę
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A moim zdaniem szkoły językowe są dobre . Samodzielnie do nauki angielski jest trudny. Dlatego wszelkiego rodzaju szkoły, kursy są bardzo przydatne. Co prawda nauka w późniejszym wieku przychodzi nam trudniej. Ale angielski jest do opanowania chociaż w stopniu podstawowym. Mając podstawy łatwiej jest o zdobycie np lepszej pracy.
Odpowiedz
#8
Na pewno opłaca się uczyć języka obcego. Jeśli opanujemy go na bardzo dobrym poziomie, to będzie to dodatkowa umiejętność, np. do podjęcia dobrej pracy. W tej szkole językowej https://lincoln.edu.pl/warszawa/ mają dobrych nauczycieli i można szybko się nauczyć danego języka. Taka inwestycja na pewno się opłaca.
Odpowiedz
#9
Bardzo dużo zależy od efektów nauczania. Przecież wszyscy chcemy robić więcej, gdy widzimy efekty swoich działań. Na szczęście w tym można bardzo pomóc maluchom, w szczególności poprzez nauczenie ich mentalnej arytmetyki. Wiem, że można to zrobić w Abakus http://www.abakus-center.eu/pl-pl/naucza...dla-dzieci Pomyślcie nad tym, bo przecież chodzi o dobro Waszych maluchów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama