Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magazyny
#1
Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj http://pronamiot.pl/index.php/kiedy-przy...agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Na pewno jest to spora inwestycja i powinieneś dobrze zapoznać się z tematem. Na pewno też będziesz musieć załatwić jedną jak i nie więcej firm od transportu wielkogabarytowego. Firma http://astonpartner.pl na pewno może wam wiele zaoferować, szczególnie jeżeli chodzi o transport międzynarodowy
Odpowiedz
#3
A jak z wyposażeniem magazynu? Macie już jakieś firmy od takich zadań? W każdym magazynie powinniście mieć praktyczne meble metalowe, czy też regały magazynowe. Na stronce http://futurelogistics.pl znajdziecie między innymi takie rzeczy, a także psory wybór innych sprzętów do magazynu
Odpowiedz
#4
My również całkiem nie tak dawno temu zdecydowaliśmy się na budowę własnej hali magazynowej. Skorzystaliśmy z oferty firmy Depenbrock Polska, z którą możecie się zapoznać na stronie internetowej http://depenbrock.pl/oferta/generalny-wykonawca, ponieważ wydała nam się ona najbardziej atrakcyjna Uśmiech  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą, więc z czystym sumieniem polecamy Uśmiech
Odpowiedz
#5
Miejsce na magazyn jest ważne szczególnie gdy się prowadzi prężnie działający biznes.
Zerknij sobie tu www.gadżet-reklamowy.pl
bo jakikolwiek biznes prowadzisz zawsze trzeba pamiętać o odpowiedniej dla siebie reklamie.
Bez tego żaden klient Cię nie znajdzie.
Odpowiedz
#6
Heart 
Bardzo ważne jest przede wszystkim wyposażenie takiego magazynu, a powinno być ono dostosowane do specyfiki przeprowadzanej na jego terenie pracy. Poszczególne narzędzia mogą w dużej mierze ułatwić wykonywanie różnego rodzaju zadań, więc według mnie warto zwrócić uwagę na to, by ich jakość była naprawdę bardzo wysoka. Co do samego wyposażenia, to na pewno przydadzą się jakieś solidne pojemniki magazynowe, palety, kosze siatkowe itd.. Wiele zleży od tego, czym dokładnie dana firma się zajmuje.

Wstydniś
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
Heart 



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Zastanawiam się nad zakupem kurtyn paskowych do swojego magazynu. Czytałem, że najlepsze są te robione z pcv. Według dsytrybutora Plexikord tworzywo sprawadza się zarówno w halach magazynowych, jak i produkcyjnych.
Odpowiedz
#8
Magazyn lepiej jest wybudować samodzielnie - można go dostosować do swoich potrzeb. My budowę zleciliśmy firmie Commercecon. Zajęli się wszystkim. Od wykonania projektu po nadzór budowy. W dniu jego odbioru mogliśmy od razu wejść i rozpocząć pracę.
Odpowiedz
#9
Pamiętajcie, że taki magazyn powinien mieć dobrze zrobione podłoże. Dlatego fajnym według mnie rozwiązaniem jest wprowadzenie geosiatek link, które znajdziecie chociażby w sklepie euroogrod.com.pl. Nie jest to drogi materiał, a naprawdę sprawi że podłoże będzie naprawdę mocne.
Odpowiedz
#10
Jeśli jest to magazyn produkcyjny to przyda się w nim jakieś urządzenie wspomagające transport towaru, jakiś przenośnik czy wózek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama