Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tłumaczenie wrocław
#1
Cześć! Słuchajcie, potrzebuję tłumacza. Ponoć tłumaczenie wrocław to dobry wybór. Czy korzystaliście? Polecacie? Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Dobry tłumacz? Najlepiej szukać z polecenia. Zwłaszcza jeśli chodzi o o inny język jak angielski. Pamiętam jak sam potrzebowałem tłumacza i to z języka francuskiego. W moim małym mieście okazało się, że takiego w ogóle nie ma. Ale co się dziwić, język jest trudny i tłumaczenia z niego sprawiają mnóstwo kłopotów. Zobaczcie na https://www.tlumaczenianafrancuski.pl/ ile może zarobić tłumacz takiego języka. Może to dobry pomysł na zawód dla tych co francuski lubią i się go uczą?
Odpowiedz
#3
Zalezy co chcesz miec przetlumaczone. My szukalismy firmy ktora przetlumaczy nam dokumenty ze sprowadzonego auta i znalezlismy (z polecenia) https://www.duplikatydowodow.pl/ i ich polecam Uśmiech
Odpowiedz
#4
Ciekawi mnie ten temat, sama pracuje jako tłumacz angielskiego. Klienci pytają mnie również o niemiecki i zastanawiam się czy intensywny kurs języka niemieckiego pozwoli mi profesjonalnie tłumaczyć. Czy ktoś miał też taką sytuację?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama