Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum ( Licencja Powered by Invision Community, Cennik)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transport w firmie
#1
Jak u Was wygląda transport w firmie? Sami się nim zajmujecie czy korzystacie z firm zewnętrznych np. https://ekspo-trans.pl/ ? Które rozwiązanie jest lepsze?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja polecam wam firmę http://astonpartner.pl Jest to firma, która zajmuje się transportem, spedycją i logistyką co jest wielkim plusem. Warto zajrzeć na ich stronę internetową aby dowiedzieć się więcej.
Odpowiedz
#3
Jeżeli szukacie firmy transportowej w Krakowie, która zapewni usługi transportu biznesowego osób z należytą starannością to mogę polecić http://www.47way.pl z której korzystaliśmy podczas konferencji i rozwożenia gości do hoteli.
Odpowiedz
#4
W mojej opinii jeżeli będzie szukali profesjonalnego wsparcia także w zakresie transportu i dekonsolidacji przesyłek kontenerowych to tutaj na pewno zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Trans-Tok w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalne podejście do klienta, dobre ceny i wygodę, ponieważ nie trzeba od razu zamawiać całego kontenera, a podzielić go z innymi osobami. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
#5
Ja też polecam takie rozwiązanie jak transport maszyn budowlanych i rolniczych Fast-Trans: https://transportmaszynpoznan.com/ . Jestem pewna, że namiary na tę firmę mogą się wielu osobom przydać.
Odpowiedz
#6
W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie prowadzenia własnej firmy transportowej to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Flotex https://www.flotex.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalne podejście do klienta, duże możliwości i świetną organizację wykorzystując karty paliwowe, ale również system lokalizacji GPS, czy również wygodne zarządzanie leasingiem Uśmiech
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jeżeli masz w firmie usługi transportowe to zerknij sobie tu https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/
bo na pewno taka opcja Ci się przyda.
Karty paliwowe pozwalają oszczędzić pieniądze na paliwie które później możesz wydać na dowolny cel.
To wiele ułatwia i można wydać zaoszczędzone pieniądze na inny wydatek firmowy.
Odpowiedz
#8
Wink
Odpowiedz
#9
W przypadku prowadzenia firmy zajmujące się transportem, to aby skutecznie ją dopracować i poprawić efektywność to warto wprowadzić przy rozwijającej się flocie system do monitoringu GPS od https://lokalizuj.com/ gdzie znajdziecie wszystkie konkretne podpowiedzi na temat wykorzystania takiego rozwiązania dla firmy. Dobre możliwości, do tego opcje m.in kontroli zużycia paliwa i świetne wsparcie obsługi technicznej
Odpowiedz
#10
Jeśli szukasz firmy do transportu maszyn lub/i urządzeń na terenie Trójmiasta i okolic, to na pewno możesz się zgłosić do https://www.liderpak.pl/transport-maszyn-i-urzadzen/, bo jest to jedna z usług z których słyną.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości