Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uprawnienia elektryczne SEP
#1
Gdzie obecnie mogę się zapisać na kurs SEP? Chodzi mi oczywiście o zdobycie uprawnień elektrycznych. Od stycznia mam mozliwość wyjazdu do pracy za granicę więc zależy mi na czasie na pewno
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Rzeczywiście nie masz dużo czasu, ale powinno się udać. Zapoznaj się z koniecznie z ofertą tej firmy szkoleniowej https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-sep-g1/ . Od lat przeprowadzają taki właśnie szkolenia w tym kurs sep 1kv, który właśnie ciebie interesuje. Zgłaszając się do nich na szkolenie możesz być spokojny o to, że odpowiednio cię do zdania egzaminu przygotują. Jeśli  wyjeżdżasz do kraju należącego do Unii Europejskiej to jak najbardziej zdobyte uprawnienia będą honorowane. Po więcej informacji odsyłam na stronę firmy eMKa Szkolenia.  Obecnie takie szkolenie możesz również przeprowadzić online.
Odpowiedz
#3
Jeśli jesteś z Tarnobrzega lub okolic, to polecam zapisać się na taki kurs SEP na stronie internetowej https://sep.tarnobrzeg.pl/. Dzięki niemu szybko zdobędziesz wiedzę potrzebną do zaliczenia egzaminu i zdobycia takich uprawnień Wink Jestem przekonana, że będziesz zadowolony Wink Pamiętaj tylko, że takie uprawnienia ważne są przez okres pięciu lat, później trzeba je odnowić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama