Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się odchudzić?
#21
Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Moniki (kom.517 906 693). Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Serdecznie zapraszam na stronę medycyna estetyczna Szczecin cennik
Odpowiedz
#23
Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowanie drabinki do ćwiczeń w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.  Uśmiech
Odpowiedz
#24
Myślę, że ważną rolę odegra tu ruch i dobrze dobrana dieta przez specjalistę. Coraz częściej się słyszy, że młode dziewczyny, aby schudnąć stosują różne drakońskie diety, które zamiast pomóc to szkodzą. Trochę poczytałam na ten temat https://slim-express.pl/3-diety-odchudza...ej-unikac/ , wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, że są one tak niebezpieczne. Jeśli ktoś naprawdę myśli o swoim zdrowiu to warto zasięgnąć porady specjalisty.
Odpowiedz
#25
Kto z nas by nie chciał mieć szczupłej sylwetki, którą mógłby się chwalić na wyjazdach i na wszelkiego rodzaju wakacjach. Ale jak wiadomo to nic samo nie przychodzi i trzeba do tego ciężkiej pracy. Chociaz nie zawsze...mi pomógł Phen375, który tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm a jednocześnie zapewnia dodatkową energię. Waga momentalnie "leciała" w dół a ja byłam coraz bardziej zadowolona ze swojej figury. Źle sie czujecie w swoim ciele, obawiacie się wakacji, w lustrze widzicie tylko fałdki i oponkę??? Skontaktujcie sie z Ewą - 578 021 158, ona Wam pomoże. Powodzenia
Odpowiedz
#26
Witam, Mam prawie 26 lat, 175cm i ważę 88kg. W ciągu roku przytyłam 13kg i wciąż tyłam, pomimo diet, ćwiczeń itd . Starałam sie ograniczac jedzenie. Małe śniadanie - jakas salatka, pozniej obiad (pieczone/gotowane mieso+salatke) i na kolacje rowniez jakas salatka. po 19 starałam sie juz nic nie jesc. Dużo spacerowałem, rower, czasem basen, bo nie mam kondycji i po minucie biegania lub jakichs intensywniejszych cwiczen zwyczajnie dostaje zadyszki. Niestety wielki brzuch, boczki, uda, lydki, pupe, rece, doslownie wszytsko było wciąż takie same. Waga stała w miejscu Smutny byłam zalamana, nie wiedziała co robić dalej...Dopiero Adipex RS jaky poógł ruszyć orgaznizm do działania, efekty same przyszły. Samopoczucie zarówno psychiczne jak i fizyczne o niebo lepsze niż jeszcze kilka tyg. temu. Polecam Honoratę (578554347), która wszystko wytłumaczyła mi co i jak, doradziła. Pozdrawiam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Jeżeli ktoś z was szuka jakiejś naprawdę dobrej strony, na której znajdzie sprzęt do ćwiczeń, to zachęcam do zajrzenia pod ten link: https://www.marbo-sport.pl/product-pol-1...Sport.html Jest tam naprawdę sporo sprzętu do ćwiczeń, więc na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie. Polecam wam sprawdzić! Uśmiech
Odpowiedz
#28
Ważne jest, żeby mieć czas dla siebie. Dobrą formą dbania o siebie jest na przykład masaż, pealinig, czy jakieś spa. W każdym mieście można znaleźć jakieś miejsce, dzieki, któremu poczujemy się lepiej. Jeśli dobrze czujemy się we własnym ciele nasz poziom życia znacznie się podnosi. Jesli szukacie miejsca gdzie możecie się odprężyć polecam: http://dobramezoterapia.com.pl
Odpowiedz
#29
Myślę, że najlepszą opcją na odchudzanie jest dieta i ruch. Jeśli nie chcecie ćwiczyć na siłowni to rozważcie zrobienie sobie "kącika do ćwiczeń" w domu. Duży wybór niedrogiego sprzętu znajdziecie w ofercie sklepu https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Fitness-391.html . Tu możecie zakupić także akcesoria do ćwiczeń a także odzież i obuwie sportowe.
Odpowiedz
#30
Nawet młodzi ludzie niekiedy mają sporą nadwagę i wtedy będzie konieczne przejście na dietę odchudzającą. Tutaj https://dawidwozniakowski.pl/dieta/dieta-na-redukcje/ u dietetyka można zamówić dietę dla siebie i szybko chudnąć. Jak się korzysta z takiej diety to też nie pogorszy się sobie zdrowia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama