Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak odmienić swój wizerunek?
(08.02.2019, 09:57)zofialipska napisał(a): Zależy na jak bardzo spektakularnej zmianie wizerunku nam zależy. Można postawić na zmianę w sylwetce jeśli jest potrzeba odchudzania , można zmienić fryzurę, styl ubierania, makijaż...

Wydaje mi się, że niekiedy wystarczy zmiana nastawienia. Gdy pozytywnie patrzymy na świat i na to, co nas otacza, zmienia sie wygląd naszej twarzy i podejście. Jesteśmy tacy bardziej przystępni dla otoczenia. Jednak niekiedy radykalne zmiany też są fajne. Można zmienić fryzurę, skorzystać z zabiegów kosmetycznych i kupić sobie modny ciuch, albo kilka. Każda kobieta wie, ile znaczą eleganckie szpilki i nowa kiecka. Ja ostatnio zamówiłam sukienkę na https://13sukienek.pl/ . Może doradzicie, gdzie znajdę szykowne szpileczki ?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

O wygląd swojej skóry można zadbać także kosmetykami i dla mnie ważne jest to jakie mam na co dzień. Używam właściwie niewielu, ale sprawdzonych. Do nawilżenia ciała mam krem witaminowy HB. Sprawdzony, bo ma delikatny skład. Jak chce się zadbać o skórę to dobre kosmetyki to podstawa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości