Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dbanie o zdrowie
Cześć muszę wstawić implanta i szukam dobrej kliniki w Krakowie. Neistety nie jestem z Krakowa i nie znam tamtejszych okolic. Proszę
Was o jakieś porady. Znalazłam to miejsceimplanty stomatologiczne kraków
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Zawsze staram się dbać o swoje zdrowie, ale bardzo ważne jest też dla mnie dbanie o środowisko. Dlatego filtr do wody Zepter dostępny na stronie: https://misjazdrowia.pl/33-czysta-woda jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem, bo łączy oba te aspekty.
Odpowiedz
A jakie promocje ogarniacie najczesciej? Pytam, bo na stronie igazetka jest sporo gazetek aktualnych z promocjami i szczegolnie przed swietami warto sprawdzic.
Odpowiedz
W sprawie dobrego urologa podpowiem wam, że w kilku gabinetach na Śląsku działa doktor Rafał Bogacki. https://urolog-bogacki.pl/ Ja korzystam z gabinetu w Dąbrowie Górniczej. To bardzo dobry, solidny doktor, ma fajne podejście do pacjentów, także nie ma u niego jakiegoś skrępowania. W pewnym wieku profilaktyczne badania prostaty to już norma, trzeba o tym myśleć.
Odpowiedz
Koronawirus jest z nami coraz dłużej i wciąż nie wygląda to tak, jakby miał się z nami pożegnać, dlatego polecam zajrzeć na https://epixpert.pl/covid-zostanie-z-nam...asie-lotu/, gdzie możecie poczytać o tym, jak się z tym pogodzić i co robić.
Odpowiedz
Dzisiaj dbanie o zdrowie staje się coraz ważniejsze. Ludzie mają coraz większą świadomość co jest bardzo dobre. Dziś są takie urządzenia jak zestawy do pomiaru glukozy we krwi, aplikacje zapisujące w telefonie za nas nasze wyniki które synchronizują się z pomiarami ciśnieniomierza przez co nie musimy nic zapisywać ani zapamiętywać. Wystarczy potem sprawdzić to w telefonie. Takie rzeczy możecie znaleźć w sklepie internetowym Diagnosis. Warto zacząć dbać o siebie już teraz
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Od pewnego czasu mam problem z plecami, nie za bardzo wiem do kogo się zgłosić. W internecie znalazłam Centrum Osteopatii i Rehabilitacji Mazur w moim mieście Rzeszowie, znacie? Ma bardzo dobre opinie.
Odpowiedz
Dla mnie codziennym rytuałem obecnie jest mierzenie ciśnienia. Kupiłam sobie bardzo dobry ciśnieniomierz w sklepie medycznym Diagnosis. Trzeba się badać samemu, zwłaszcza teraz gdy jest ciężko ze służbą zdrowia.
Odpowiedz
Moja babcia jak już była chora to nie wiedzielismy co miała jesc. Myślę, że warto zajrzeć do http://podtopolami.eu mają wspaniałe warunki i kompleksową ofertę. Znajoma ma tam Babcię i jest zachwycona tym jak jest tam zaopiekowana. Bardzo ładna okolica to spory plus
Odpowiedz
Takie mamy czasy, że zdecydowanie lepiej opłaca się dbać o siebie. Ja myślę, że robię to miarę ok, bo raz to sport no i regularne badania. W zeszłym miesiącu byłam na usg układu moczowego w szpitalu Mazovia. Robię sobie zawsze pod koniec roku takie badania, żeby nowy móc zaczynać ze świadomością że jestem zdrowa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama