Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telewizja kablowa
#21
Ile macie średnio programów premium w kablówce?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
jesli chodzi o Białystok to zgadzam się, Elpos ma na ten moment najlepsza ofertę i na kablówkę i na internet. Fajnie, bo ceny usług mają konkurencyjne a jakość jest naprawdę niczego sobie.
Odpowiedz
#23
Obecnie na rynku jest bardzo szeroki wybór firm, które zajmują się telewizją kablową, jak i Internetem. Dla tego bardzo ciężko było wybrać mi ofertę najlepszą dla mnie, która spełni wszystkie moje wymagania. Znajoma poleciała mi stronkę https://panwybierak.pl , gdzie mogłam porównać ze sona kilka ofert . Dzięki temu udało mi się porównać ceny, jak i prędkość internatu i ilość kanałów. Szukając najlepszej oferty dla siebie, warto skorzystać z takiej porównywarki .
Odpowiedz
#24
Dodatkowo, jeżeli jednak korzystacie z telewizji stacjonarnej to polecam Wam zerknąć na stronę https://montazgorzow.pl/dostrojenie-ante...ygnalu.php tutaj jest firma, która pomaga z montażem takiej anteny, dostrojeniem sygnału aby działał jak najlepiej i tak dalej. Szczegółowe informacje znajdują się na ich stronie internetowej.
Odpowiedz
#25
(16.03.2023, 09:33)tiki napisał(a): jesli chodzi o Białystok to zgadzam się, Elpos ma na ten moment najlepsza ofertę i na kablówkę i na internet. Fajnie, bo ceny usług mają konkurencyjne a jakość jest naprawdę niczego sobie.

Zgadza sie. Elpos ma fajną ofertę. Kablówka fajna i szybki net, szczególnie w opcji ze światłowodem Uśmiech
Odpowiedz
#26
Zanim zdecydujecie się na podpisanie umowy to sprawdźcie jacy są dostawcy telewizji w Waszej okolicy i porównajcie oferty. Z doświadczenia powiem, że potrafią się one naprawdę różnić między sobą, ceną, pakietem kanałów itd. Warto to wszystko dokładnie sprawdzić i porównać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Moim zdaniem ważne jest też by wiedzieć jak oglądać tv przez internet
Odpowiedz
#28
Okazuje się, że dla wielu osób dużo lepszym rozwiązaniem jest wybór telewizji satelitarnej. Z załatwieniem i montażu nie będzie żadnego problemu. Ja na pewno mogę podpowiedzieć, że montażem anten zajmuje się np. firma https://twinsat.pl/ . Zwróćcie uwagę na to, co mogą Wam zaproponować.
Odpowiedz
#29
Ja uważam, że najlepiej postawić na sprawdzoną telewizję.
_________________
blog budowlany
Odpowiedz
#30
Ja na szczęście nie mam ochoty na oglądanie telewizji i takie jest moje zdanie na ten temat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama