Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do fakturowania - wybór
#1
Cześć,
Z jakiego programu korzystacie do fakturowania w swoich firmach? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i oczywiście gdzie takich rozwiązań szukać, żeby się nie zawieść (z opcją testowania). Pozdrawiam!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Mogę Ci zaproponować do sprawdzenia program od Ksiegowosc24 w wersji Standard z którego korzystamy w firmie, jeśli chodzi o wygodną i efektywną pracę (szczególnie podczas fakturowania) ale też z szeregiem dodatkowych funkcji jak m.in Kasa i Przelewy, Cennik, Lista kontrahentów, Ewidencja VAT i Raport sprzedaży itd. dlatego odwiedź stronę https://ksiegowosc24.pl/sklep/ ponieważ w mojej ocenie to oprogramowanie na rok 2020 spisuje się u nas bardzo dobrze i znacząco wspiera dział księgowy ograniczając ilość prac i spraw które wymagają sprawne załatwienia.
Odpowiedz
#3
I to jest akurat bardzo dobra opcja! Jeżeli chodzi o profesjonalne i porządne oprogramowanie do fakturowania i wsparcia księgowości. Licencja na rok nie jest droga, obsługa profesjonalna i jednocześnie dość szybko udało nam się go wdrożyć w naszej firmie.
Odpowiedz
#4
Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję, że jeszcze jakieś wskazówki od Was dla mnie się pojawią!
Odpowiedz
#5
W takim razie oby się sprawdził i u Was, jak masz pytania to koniecznie pisz postaramy się pomóc. Zobaczymy też w jakim kierunku to pójdzie, bo my i w 2021 nie zamierzamy nic zmieniać.
Odpowiedz
#6
Również radziłbym Wam pójść w kierunku https://ksiegowosc24.pl/ jeżeli ma być to naprawdę dobry program do fakturowania i jednocześnie wsparcia działania w zakresie księgowości. Tym bardziej, że można sobie go na spokojnie przetestować i upewnić się że na pewno będzie to dobry kierunek dla Waszego biznesu i wsparcia działu księgowego.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ciężko polecić odpowiedni program do JPK i fakturowania bo rynek ma wiele do zaoferowania. Ważne aby wiedzieć jak z niego korzystać i znać się na przepisach bo o błąd łatwo a kary skarbowe są wysokie. Lepiej zlecić to zewnętrznej firmie która zna się na tym i weźmie odpowiedzialność za błędy.
Odpowiedz
#8
Ile może kosztować taki program?
Odpowiedz
#9
Wychodzę z założenia, że jeśli są programy czy systemy usprawniające różne kwestie, to czemu z takich nie korzystać. Dużo dobrego słyszałem o MonPay jeśli chodzi o monitoring płatności. Terminowe otrzymywanie płatności ważne jest w każdej firmie, a ten system pomaga ten cel osiągać, zwiększać efektywność dokładnie. Firmy, które już taki mają, deklarują poprawę nawet o 30%. Automatyczne powiadomienia zdecydowanie oszczędzają czas, który można wykorzystać na inne zadania.
Odpowiedz
#10
W ksiegowosci tez warto sie zaopatrzyc w system kontroli naleznosci. Kazdy z nas wie jak wazna jest plynnosc finansowa i jakie problemy sprawiaja opoznienia w platnosciach od kontrahentow. U nas dopiero po wprowadzeniu programu https://monpay.pl/ ktory wlasciwie zautomatyzowal ten monitoring i pozwolil nam na optymalizacje sposobu wysylki alertow okazalo sie, ze jednak kontrahenci potrafia placic terminowo Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama