Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawdzona odzież zimowa
#1
Jak uważacie, czy czapka zimowa damska z pomponem to dobra opcja dla pani w średnim wieku? Mam już swoje lata, ale bardzo mi się takie czapki podobają i chętnie kupiłabym sobie nawet kilka sztuk.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
O tak, mi również bardzo się podobają takie zimowe czapki z pomponem. Moim zdaniem wyglądają w nich fajnie nie tylko dzieci. Ostatnio widziałam sporo takich czapek na stronie polskiego producenta Sabfil, a dokładniej na https://sabfil.pl/kolekcja-unisex/. Jak widać, są to czapki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Są bardzo ciepłe, dostępne w wielu wzorach i kolorach, a ich ceny wcale nie są wygórowane Uśmiech
Odpowiedz
#3
ja własnie juz po ziemie wybrałam czapka wiosenna dla chłopca na  https://www.sklep.kochamczapki.pl/pl/men...n-906.html  na tym sklepie maja najlepsze wybory w dobrej i solidnej cenie Big Grin 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama