Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restauracja
#1
Podejrzewam, że mało komu z nas tu obecnych chce się gotować.
Polecam wam Instalacje Art Bistro w Warszawie, pyszna kawa a kuchnia wyborna!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja polecam restauracje - Pańska85. Najlepsze chińskie dania i zupy jakie jedliście w Warszawie
Odpowiedz
#3
Znam obie restauracje ale chyba najbardziej lubię Instalacje Art bistro. Przepyszna kawa a jedzenie to normalnie sztuka sama w sobie
Odpowiedz
#4
Byłam kilka razy w Instalacje Art Bistro. Wspaniała atmosfera. Wyjątkowe jedzenie. Miejsce jak najbardziej nadaje się na organizację chrzcin czy komunii
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem właśnie za mało gotujemy samodzielnie, wiadomo restauracja to szybkie rozwiązanie. U mnie w nowym roku mam postanowienie że będę więcej gotować. Ostatnio trafiła mi się szynka dojrzewająca i mam zamiar zrobić coś dobrego dla rodzinki, myślę że coś z włoskiej kuchni.
Odpowiedz
#6
Prowadząc własną restaurację z pewnością zdajecie sobie sprawę, że dla gości bardzo ważne jest dobre i gustowne wyposażenie. Na pewno warto zainwestować w dobre krzesła do restauracji , które sprawią, że goście będą mieć wygodę podczas spożywania posiłków. Wybór jest spory, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i swojego wnętrza i to w dobrej cenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
W restauracjach na pewno bardzo ważne jest to, aby w odpowiedni sposób zająć się przechowywaniem jedzenia. Jak zatem to wszystko zrobić? Myślę, że jak najbardziej sprawdzą się tutaj pojemniki próżniowe. W restauracjach muszą być to pojemniki najlepsza jakości, więc polecam sprawdzić te od https://seeyoo.pl/ Moim zdaniem będziecie zadowoleni z ich jakości. Sama posiadam takie pojemniki w swojej kuchni i jestem z nich zadowolona, bo przechowuję jedzenie oraz zabieram ze sobą, jeśli wychodzę z domu.
Odpowiedz
#8
Teraz raczej nigdzie się nie pójdzie do restauracji, ale my jedzenie często zamawiamy na wynos. Najbardziej lubimy takie typowo domowe jedzenie, na przykład naleśniki, czy przepyszne pierogi z Agnes, to sklep firmowy, który znajduje się w Sali z Klasą w Pruszkowie http://salazklasa.pl/sklep-firmowy/ . Jak nie chce nam się gotować obiadu, to bierzemy stamtąd zestawy obiadowe dla siebie i dzieci i mamy super jedzonko.
Odpowiedz
#9
Obecna sytuacja jest najlepsza na mały remont restauracji, jak i u mnie tak się stało. Małe odświeżenie ścian, dokładne sprzątanie wszystkiego w oczekiwaniu na powrót gości, oraz dokupienie nowych stołów barowych, bo stare miały najlepsze czasy za sobą. Tu skorzystałam z oferty sklepu https://dominova.com.pl/stoly-barowe-cat-128 gdzie miałam spory wybór, a wszystko w przyjemnych cenach.
Odpowiedz
#10
Jeśli interesuje Was jakaś naprawdę dobra restauracja Szczecin ma taką restaurację Stara Komenda na Placu Batorego 3. Tak właściwie jest to browar restauracyjny, bo miejsce to specjalizuje się przede wszystkim w produkcji piwa. Ale możecie tam również zamówić dla siebie pyszne dania - również na wynos Uśmiech Jeśli więc będziecie kiedyś w tych okolicach, to polecam zajrzeć, na pewno nie pożałujecie Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama