Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rozliczanie dochodów zza granicy
#1
Wróciłam niedawno z pracy zza granicą i potrzebuję biura rachunkowego, które rozliczy moje dochody. Zastanawiam się nad ofi-detal z Kielc. Słyszałam o nich sporo pozytywnych opinii, ale chętnie poczytam więcej zanim się zdecyduję. 
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jak rozliczać?

___
http://wzorowy.net/agencja-marketingowa-wpis13907.html
Odpowiedz
#3
Jeśli biuro rachunkowe to tylko pol-tax z Warszawy! Bardzo wykształcona kadra, dodatkowo miła i szybka Uśmiech Szczerze polecam!
Odpowiedz
#4
Najlepiej powierzyć to firmie, która ma w tym doświadczenie. Wiadomo, że za granicą są inne przepisy podatkowe, prawne. Ja nie podejmowałabym się tego na własną rękę. Różnie to bywa oczywiście w różnych krajach. Jak w grę będzie wchodzić Norwegia to sprawdźcie sobie ofertę od https://www.pomoc-w-norwegii.com/cennik/ Specjalizują się tu w pomocy dla Polaków, którzy wyemigrowali do Norwegii i to nie tylko w rozliczeniach podatkowych, także z zasiłkami, emeryturami, pomocą prawną.
Odpowiedz
#5
Ja również polecam biuro rachunkowe Pol-Tax, świetni ludzie i bardzo pomocni
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama