Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wina białe
#1
Planuję kupić dobrej jakości alkohol na prezent. Jakie wina białe wytrawne polecacie? Najlepiej hiszpańskie, włoskie lub portugalskie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Lubię białe wino.
Odpowiedz
#3
Jeśli chodzi o mnie to ja jak na razie to nie mam swojego ulubionego wina. Ale nie zmienia to faktu, że nie lubię napić się lampki jakiegoś wyśmienitego wina. I tak chociażby w internecie można znaleźć wiele ciekawych odmian win. Moja siostra pokazała mi nawet takie wino nero d avola , które to wytwarzane jest z najpopularniejszych na Sycylii szczepu winogron. Także według mnie wino te warte jest posmakowania.
Odpowiedz
#4
Polecam super francuskie wino białe https://vinifera.pl/pl/menu/biale-152.html
Odpowiedz
#5
Jestem zaskoczona tym, ile win różnego rodzaju pojawia się na rynku. Mam wrażenie, że wina białe są nieco mniej popularne i lubiane, niż wina czerwone, ale na pewno znajdzie się wiele osób, które chętnie sprawdzą nowe smaki. Bardzo fajną ofertę win znajdziecie w firmie Wine Express .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama