Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
weekendowy wyjazd

Weekendowy wyjazd
Praga to dobry pomysł na weekend. Ja na weekend majowy byłam właśnie tam. Wcześniej kupiłam sobie bilety autobusowe, zarezerwowałam noclegi na bookaparcie i tyle. Spędziłam kilka naprawdę przyjemnych dni i pewnie jeszcze tam wrócę Uśmiech
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

(15.08.2017, 20:18)krissy napisał(a): Praga to dobry pomysł na weekend. Ja na weekend majowy byłam właśnie tam. Wcześniej kupiłam sobie bilety autobusowe, zarezerwowałam noclegi na bookaparcie i tyle. Spędziłam kilka naprawdę przyjemnych dni i pewnie jeszcze tam wrócę Uśmiech

Ja proponuję też Wrocław z polskich miast albo Budapeszt.  Oczko
Odpowiedz
Pięknym miastem jest też Kraków i Poznań Oczko
"When does telling the truth ever help anybody?"
Efraim Diveroli 
Odpowiedz
Szukając idealnego miasta na weekend dla całej rodzinki trafiłam na ciekawy artykuł http://nianio.com.pl/wroclaw-idealne-mia...y-weekend/ Wiedziałam z opowieści innych że Wrocław to ładne miasto, ale nigdy bardziej się nim nie interesowałam. A okazuje się że ma sporo ciekawych propozycji do zaoferowania i można tam przyjemnie spędzić czas. Mam zamiar nadrobić braki i odwiedzić to piękne miasto. Szkoda, że muszę z tym czekać do wiosny, gdy pogoda będzie znacznie ładniejsza i odpowiednia na zwiedzanie.
Odpowiedz
A ja polecam wyjazd z Bieszczady. Piękne widoki, można aktywnie spędzić czas z rodziną i znajomymi. Jeśli ktoś lubi być blisko natury, to to jest idealne miejsce na wypoczynek.
Odpowiedz
Polecam zastanowić się poważnie nad wyjazdem do spa. W Hotelu Dębowa Góra, który znajduje się niedaleko Płocka, znajdziecie świetne pakiety okazjonalne, takie jak na przykład weekend we dwoje w spa. Na stronie http://hoteldebowagora.pl/ poczytacie trochę więcej na ten temat. Myślę, że ich oferta może się Wam spodobać.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama