Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaki kurier
#1
Chciałabym się wam zapytać jakim kurierem najbardziej opłaca się nadawać przesyłki? Zależy mi na niskiej cenie oczywiście, ale też na tym by szybko one dotarły na miejsce. Jakieś sugestie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
nie bardzo wiem o jakie porównywarki chodzi, no chyba że o strony brokerów kurierskich to ok. bo tam właśnie jest opcja sprawdzenia sobie ceny różnych firm jak np. tani kurier Ambro czy DPD czy inne
Odpowiedz
#3
A mnie się podoba teraz opcję jaką zaoferował inpost otwieranie zdalne swoich skrzynek w paczkomatach. Jest to zdecydowanie bardzo wygodne rozwiązanie. Ja na pewno teraz będę korzystać tylko z takiego rozwiązania.
Odpowiedz
#4
najlepszy jest https://www.fastpost.pl/ wiele firm przekopalam ale tylko tutaj wszystko jest szybko i bezproblemowo
Odpowiedz
#5
Ja korzystam z punktu nadawania paczek, mam całkiem blisko, więc jest to wygodne.
Odpowiedz
#6
Nie wiem jak wy, ale ja zawsze staram się korzystać z paczkomatów. Opcja o wiele bardziej wygodna, nie trzeba czekać, umawiać się z kurierem, zostawiać paczki po sąsiadach. Wtedy kiedy mam czas odbieram paczkę, a paczkomat zawsze mam po drodze, jest ich bardzo dużo. Mi już mapa paczkomatów mojego miasta jest dobrze mi znana.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja w sumie nie korzystam z usług kurierów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama