Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupić wosk do samochodu?
#1
Zima to dobry czas, żeby odpicować swoje  auto, można to robić na spokojnie w garażu, jednak za bardzo nie wiem gdzie udać się do sklepu po dobry wosk, ponieważ mieszkam w bardzo małym mieście i nie ma tutaj sklepów detailingowych. Tutaj znalazłem opcję kupić wosk: https://altigroup.pl/kategoria/kosmetyki...-politury/ Macie doświadczenie z woskami do karoserii zamawianymi na internecie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wysokiej jakości wosk kupicie na pewno w sklepie internetowym Gloss Factory, tutaj: https://glossfactory.pl/s?q=wosk My się tam kompleksowo zaopatrujemy, mają naprawdę dobre produkty od cenionych producentów. Trochę już siedzimy w temacie autodetailingu i kupione tam produkty sprawdzają nam się doskonale. Przesyłki przychodzą szybko, do tego ceny mają korzystne, nie przepłacicie, polecam serdecznie.
Odpowiedz
#3
Ja dobrej jakości wosk TURTLE WAX CARNAUBA kupuję online w Buwar, to doskonale zaopatrzona hurtownia olejów i kosmetyków samochodowych. W ofercie mają też płyny hamulcowe, eksploatacyjne, płyny do chłodnic, filtry samochodowe, smary, środki pielęgnacyjne, czyszczące i myjące, ogólnie wszystko co potrzeba do utrzymania samochodu w porządnym stanie. Sami zobaczcie na ceny, moim zdaniem są spoko no i zamówienia realizują migiem, także z tych względów ja u nich właśnie robię zakupy.
Odpowiedz
#4
Myślę że dostaniesz w każdym sklepie za akcesoriami motoryzacyjnymi Uśmiech
Odpowiedz
#5
Zamiast w wosku, lepiej wykorzystać te pieniądze, aby solidniej zabezpieczyć lakier i karoserię. Najwytrzymalsza, okaże się nałożona na samochód powłoka ceramiczna we Wrocławiu. Zabezpiecza ona lakier przed czynnikami zewnętrznymi i chroni znacznie lepiej niż wosk, szczególnie przed odpryskami, zadrapaniami oraz powstawaniem plam.
Odpowiedz
#6
Ja tego typu rzeczy potrzebne do auta kupuję w sieci Jak przygotować samochód na wiosnę. Mają tam wszystko co jest potrzebne do pielęgnacji auta i dzięki temu robię jedne porządne zakupy właśnie w jednym miejscu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama