Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
garażowa wiata zwykły czy garaż

Wiata garażowa czy zwykły garaż
#1
Sądzicie , ze co będzie lepszym rozwiązaniem? Wiata garażowa czy jednak garaż. Bo wstępnie spodobała mi sie ta wiata https://ogrodolandia.pl/wiata-garazowa-przyscienna-pola3 , ale zastanawiam się jeszcze nad tym czy bardziej nie opłacało by mi się, postawić drewniany niewielki garaż.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ciekawy pomysł z taką wiatą i widziałem już takie rozwiązanie przy kilku domach.
Odpowiedz
#3
Jaki jest mniej więcej całkowity koszt takiej wiaty wraz z montażem?
Odpowiedz
#4
A może warto byłoby się zdecydować na garaż blaszany? Garaże takie produkuje między innymi firma Maritom. Na ich stronie internetowej https://www.maritom.pl/ możecie sobie nawet obliczyć, ile za taki garaż zapłacicie - wystarczy wpisać planowane wymiary, spad oraz rodzaj blachy - bo moze być to blacha ocynkowana albo akrylowa. Co więcej - u tego producenta macie do wyboru różne kolory takich blach - garaż nie musi być biały, szary lub brązowy, może mieć też inne, ciekawsze kolory.
Odpowiedz
#5
Zamiast klasycznego garażu, namioty samochodowe sprawdzają się niekiedy doskonale, dość zresztą dobrze - warto spróbować, jeśli ktoś jeszcze nie próbował.
Odpowiedz
#6
Po prostu do "garażowania" samochodu, czyli ochrony przed niektórymi warunkami pogodowymi, to wiata ok. Ale jeśli planujecie zrobienie z garażu również warsztat samochodowy, to lepiej garaż z odpowiednią posadzką, a wskazówki do poprawnego montazu etc. można sobie podejrzeć z tego oto blogposta: https://www.fortelock.pl/na-co-narazony-...-posadzka/
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A czy nie opłaca się bardziej samemu zrobić takiej wiaty zamiast kupować gotowe do montażu? Jak wyszłoby to cenowo przyjmując, że potrzebne produkty, czy inaczej - poszczególne elementy byłyby zamawiane z Nova Trading? I jak takie konstrukcje są postrzegane prawnie? Czy trzeba wcześniej załatwić sobie pozwolenie? Czy podlegają tylko zgłoszeniu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama