Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Randka w czasach pandemii
#1
Hej wpadłam na pomysł żeby zaprosić chłopaka do domu na obiad. Niestety nie jestem najlepsza w gotowaniu i chcę zamówić Zupę i danie z naszej ulubionej restauracji Pańska85 gdzie obchodziliśmy naszą rocznicę. Mają pyszne jedzenie. Ale tu zaczyna się problem. Czy przygotować coś romntycznego? jakiś seans filmowy?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Trochę się pozmieniało - to na pewno. Zdecydowanie więcej znajomości zawieramy online, ale to domena naszych czasów. Szukaliście może relacji sponsorskiej? Jest to na pewno ciekawa przygoda. W takich poszukiwaniach pomoże wam sponsoring portal
Odpowiedz
#3
Na randkę w domu dobrym pomysłem jest oglądanie filmów. Sprawdź tutaj tytuły godne uwagi - na pewno znajdziecie coś dla siebie Uśmiech
Odpowiedz
#4
Cześć, od czasów pandemii razem z moim chłopakiem sami organizujemy sobie super randki m.in. kolację. Mamy spore wymagania, ponieważ we dwójkę uprawiamy sport więc czasami ciężko coś zrobić na taką kolację. Ostatnio znalazłam fajnego bloga z przepisami: https://fitrepublic.pl/fit-kolacja-z-nic...a-kolacje/ A Wy jakie macie sposoby na randki ? Z miłą chęcią poczytam i może się zainspiruję pomysłem Uśmiech
Odpowiedz
#5
Jaki portal randkowy możecie mi polecić?

Reklama : Detektyw Lublin
Odpowiedz
#6
Organizacja randki w domu to świetny pomysł, zwłaszcza gdy chcecie spędzić czas w spokojnej atmosferze. Jednym z doskonałych wyborów na tę okazję jest sushi. To danie nie tylko smaczne, ale również romantyczne i idealne do wspólnego przygotowywania. Wraz z partnerem możecie eksperymentować z różnymi rodzajami sushi, dzieląc się zadaniami i czerpiąc radość z wspólnego gotowania. Ten artykuł https://sushifoodfactor.pl/imbir-marynow...asciwosci/ może okazać sie pomocny .
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Wszystkie propozycje które pokazaliście coś ok, ale najlepszą stroną jest bez wątpienia : Podczas mojej wędrówki po sieci natknąłem się na taki fajny serwis z ogłoszeniami. To nie były standardowe strony randkowe, raczej taki kącik, gdzie ludzie wymieniali się swoimi pasjami i zainteresowaniami. Przeglądałem różne ogłoszenia, ale jedno rzuciło mi się w oczy - było napisane w taki zabawny i kreatywny sposób. Nieznana autorka opowiadała o swojej miłości do górskich wędrówek i rowerowych podróży. Mój zachwyt był niemal natychmiastowy.


Zdecydowałem się odpowiedzieć na to ogłoszenie, bo czemu nie? Wydawało mi się, że wspólne zainteresowania to świetny punkt wyjścia do rozmowy. Po kilku wiadomościach dowiedziałem się, że ta tajemnicza autorka nazywa się Anna. Okazało się, że mamy sporo wspólnych pasji i zainteresowań, a nasze rozmowy zaczęły nabierać coraz bardziej osobistego charakteru.

Po paru tygodniach Anna zaproponowała, żebyśmy się spotkali. To było odważne posunięcie, ale oboje czuliśmy, że chcemy się zobaczyć twarzą w twarz. Wybraliśmy malutką kawiarenkę w okolicy, gdzie mogliśmy kontynuować nasze fascynujące rozmowy. Ogłoszenia towarzyskie
Odpowiedz
#8
Pandemia czy nie pandemia, randkowac mozna i warto Wink sama ostatnio mam dosc nuudne życie towarzyskie i erotyczne, wiec postanowilam sobie zalozyc konto na Adoreo, nie sądzilam, ze dzieki temu mozna jeszcze jakas kase zarobic, takze przyjemne z pozytecznym
Odpowiedz
#9
Jeśli nie możecie być razem, to warto utrzymywać kontakt przez telefon czy sms. Na pewno tutaj https://kobietydlakobiety.pl/sms-na-dobr...iadomosci/ znajdziecie wiele różnych podpowiedzi. Macie tam ciekawe propozycje sms-ów na dobranoc dla niej i dla niego. Można z powodzeniem skorzystać z takich podpowiedzi i sprawić komuś ogromną radość. Przemyślcie koniecznie takiego rozwiązanie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama