Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje na mazurach
#1
hej gdzie się zatrzymujecie jak jeździcie na mazury. Chodzi mi o taką bazę wypadową skąd można zwiedzać ten piękny krajobraz jezior. My np. Zatrzymujemy się z dziećmi w Hotelu Zamku Ryn. Fajne kliatyczne zabytkowe miejsce. Hotel który znajduje się w starym zamku... Dzieciakom się bardzo podoba i bawią się w rycerzy godzinami. Jakie są wasze ulubione miejsca? Pozdrawiam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A ja chce postawić tym razem na inny kierunek. Interesują mnie góry, a więc szukam hotel szklarska . Może ktoś, coś mi poleci? W sieci znalazłam villę Romantica i całkiem nieźle się prezentuje. Czy ktoś z was może był u nich? Czy mają komfortowe pokoje?
Odpowiedz
#3
Mazury od zawsze były naszym ulubionym miejscem na wakacyjny wypoczynek. Odkąd mamy pandemię sprawy się nieco skomplikowały. W zeszłym roku mieliśmy do dyspozycji własny ogródek. W tym nie wiadomo jak się wszystko potoczy, dlatego zdecydowaliśmy się na bezpieczny urlop i zamierzamy wynająć kamper https://kampery-wynajem.pl/  Dzieci już się nie mogą doczekać Uśmiech My również!
Odpowiedz
#4
Dawniej jeździłam często do Hotelu Ryn na mazurach jednakże odkąd trochę podupadłam na zdrowiu przestałam. Ale jest to piękne miejsce i bardzo klimatyczne. Świetnie mi się tam odpoczywało z rodziną zawsze. To co mi zapadło w pamięć to przepyszne posiłki
Odpowiedz
#5
A jak organizujecie wakacje dla osób niepełnosprawnych? Może macie takie osoby u siebie w rodzinie? A może sami potrzebujecie z takich możliwości skorzystać? Myślę, że wtedy dla Was ciekawą propozycją może być oferta strona https://urlopbezgranic.pl/ gdzie znajdziecie dla siebie idealne okazje.
Odpowiedz
#6
Ja uwielbiam z rodziną jeździć do hotelu Lubicz. Piękna nadmorska miejscowość i pełno atrakcji. Zazwyczaj korzystamy tam ze spa, rewelacja
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Wiecie gdzie znajdę hotel, w którym są podpórki dla niepełnosprawnych? Nie chcę brać wszystkiego z domu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama