Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System do monitoringu floty w firmie
#1
Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli o system do monitoringu GPS w firmie transportowej? Jeżeli tak, to oczywiście będę bardzo wdzięczny za konkretne informacje z Waszych doświadczeń ponieważ w nowym roku również chcemy postawić na rozwój Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W przypadku transportu to zdecydowanie udoskonalając swoją firmę transportową, która jednocześnie zwiększa swoją flotę to polecam wziąć pod uwagę system Flotman, który zapewnia m.in monitoring GPS ale również zużycie paliwa, stanu technicznego, ale i integracje z giełdami zleceń TimoCom oraz Trans24 skąd można pozyskać zdecydowanie najlepsze zlecenia.
Odpowiedz
#3
Dokładnie, jak już działać na większa skalę i macie chęć rozwoju jednak wkrada się czasami problem organizacyjny to zdecydowanie jestem za Flotman. Przede wszystkim system który działa dobrze, daje konkretne wyniki i jednocześnie z perspektywy czasu ułatwia prowadzenie firmy z gałęzi transportu.
Odpowiedz
#4
Dokładnie, warto rozwiązać problemy przy rozwoju floty które jednak się namnażają. Tym bardziej kiedy konkurencja nie śpi i może znacząco nas wyprzedzić.
Odpowiedz
#5
Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję że te podpowiedzi okażą się jak najbardziej słuszne.
Odpowiedz
#6
Również został wprowadzony na początku zeszłego roku i muszę przyznać, że naprawdę daje duże możliwości dla prowadzonego biznesu transportowego, wynajmu aut, czy sprzętu budowlanego. U nas przyznam, że daje duże możliwości dla lepszej organizacji i ograniczania wydatków na ich utrzymaniu. Flotman tutaj jest jednak najlepszą opcją na rynku z dużymi możliwościami.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
W takim razie koniecznie dajcie znać na co się zdecydowaliście ostatecznie i jakie możliwości udało się wprowadzić do swojej firmy. Pozdrawiam i sukcesów w tym roku życzę, bo z flotman może być to jednak łatwiejsze.
Odpowiedz
#8
Nie wiem, czy słyszeliście ale też stale funkcjonalność rozwijają. Na przykład Flotman ostatnio też wprowadził możliwość zdalnego odczytu danych z tachografu. Duża flota duże problemy, także trzeba szukać tego typu dodatkowego wsparcia.
Odpowiedz
#9
I jak podjęliście już ostateczną decyzję w tym zakresie, czy nadal rozważacie różne opcje?
Odpowiedz
#10
u mnie w firmie szef zdecydował się na truckonline. Działa fajnie. Mamy 3 samochody serwisowe i wiemy gdzie dany mechanik jest i w jakim stylu jeździ Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama