Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System do monitoringu floty w firmie
#1
Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli o system do monitoringu GPS w firmie transportowej? Jeżeli tak, to oczywiście będę bardzo wdzięczny za konkretne informacje z Waszych doświadczeń ponieważ w nowym roku również chcemy postawić na rozwój Uśmiech
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W przypadku transportu to zdecydowanie udoskonalając swoją firmę transportową, która jednocześnie zwiększa swoją flotę to polecam wziąć pod uwagę system Flotman, który zapewnia m.in monitoring GPS ale również zużycie paliwa, stanu technicznego, ale i integracje z giełdami zleceń TimoCom oraz Trans24 skąd można pozyskać zdecydowanie najlepsze zlecenia.
Odpowiedz
#3
Dokładnie, jak już działać na większa skalę i macie chęć rozwoju jednak wkrada się czasami problem organizacyjny to zdecydowanie jestem za Flotman. Przede wszystkim system który działa dobrze, daje konkretne wyniki i jednocześnie z perspektywy czasu ułatwia prowadzenie firmy z gałęzi transportu.
Odpowiedz
#4
Dokładnie, warto rozwiązać problemy przy rozwoju floty które jednak się namnażają. Tym bardziej kiedy konkurencja nie śpi i może znacząco nas wyprzedzić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości