Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
usunięcie zęba i brak apetytu
#1
Syn 7 latek, miał usuwany ząb, musi jeść papki ale nie bardzo chce, już drugi dzień praktycznie tylko pije wodę, co innego miogę mu dać?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Znam temat, bo też u nas się przytrafiło kilka razy że synek chorując nie chciał nic jeść. Kilka razy w takich sytuacjach dawałem mu jako posilek nutrikid multi fibre. Są dwie wersje smakowe truskawkowa i czekoladowa, można te nutrikidy dodawać także do posiłków lub mrozić i dawać dziecku w formie lodów.
Odpowiedz
#3
Nutridrinki to bardzo dobry pomysł. Dla dzieci dostępne są w aptekach DOZ nutridrinki Frebini Energy. Dostarczą wszystkich właściwości odżywczych.
Odpowiedz
#4
A może jakieś musiki? Mój synek też nie bardzo chciał jeść, po tym jak usunęli mu mleczny ząbek, ale właśnie po zjedzeniu dwóch musów już było w porządku, jeżeli to będzie się jednak dalej utrzymywać, to może trzeba będzie pojechać do lekarza? A twój syn nie uciekał z gabinetu? Ja kiedyś jak poszłam z moim do dentysty, to mały zwiewał gdzie pieprz rośnie, dentysta nie miał podejścia do dzieci, za to później poszliśmy do gabinetu Vadamko w Koszalinie https://vadamko.pl/chirurgia-stomatologiczna-2/ i tam już było super. Dentysta zabawił synka, miał swoje sposoby na to by uspokoić dzieci, serdecznie polecam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama