Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
pomysł na prezent

pomysł na prezent
Wszystko zależy, ile chcesz wydać. Ja kupowałem alkohit x8 i używam dosyć często i to się sprawdza. Czasem człowiekowi wydaje się, że alkohol całkowicie wyparował, a tu pojawia się niewielkie przekroczenie normy. Kawa, trochę czasu, kolejny pomiar i można jechać.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

A co sądzicie o grach planszowych? Moim zdaniem jest to naprawdę dobry pomysł na prezent. Polecam wizytę na stronie https://gryplanszowe-basanti.pl/, gdzie znajdziesz bardzo duży wybór tego typu gier o najróżniejszej tematyce. Myślę, że niezależnie od wieku, gra planszowa to zawsze dobra opcja.
Odpowiedz
Dla mamy to chyba najlepiej było by kupić bluzki koszulowe, mylę się? Przynajmniej moja mama takie uwielbia i zawsze cieszy się, kiedy dostanie kolejną w prezencie. A jeżeli nie ubrania, to może jakieś dodatki? Tu widziałam fajne torebki https://blog.papilion.pl/torebki-damskie-idealny-model, myślę że coś w tym stylu na pewno spodobało by się twojej mamie.
Odpowiedz
dla kobiety to zawsze fajne są jakieś dobre gadżety do włosów Uśmiech dobra lokówka czy prostownica są w cenie, można też kupić sprzęt 2w1, babyliss ma taki fajny model, myślę ze każda dziwzyna by była z niego zadowolona
Odpowiedz
(23.05.2018, 10:56)Tolek napisał(a): Wszystko zależy, ile chcesz wydać. Ja kupowałem alkohit x8 i używam dosyć często i to się sprawdza. Czasem człowiekowi wydaje się, że alkohol całkowicie wyparował, a tu pojawia się niewielkie przekroczenie normy. Kawa, trochę czasu, kolejny pomiar i można jechać.

a ten alkohit ma jaką kalibrację w cenie?? Co ile trzeba robić taką kalibrację aby wyniki były wiarygodne??
Odpowiedz
(13.06.2018, 22:13)mazi88 napisał(a):
(23.05.2018, 10:56)Tolek napisał(a): Wszystko zależy, ile chcesz wydać. Ja kupowałem alkohit x8 i używam dosyć często i to się sprawdza. Czasem człowiekowi wydaje się, że alkohol całkowicie wyparował, a tu pojawia się niewielkie przekroczenie normy. Kawa, trochę czasu, kolejny pomiar i można jechać.

a ten alkohit ma jaką kalibrację w cenie?? Co ile trzeba robić taką kalibrację aby wyniki były wiarygodne??

Tak, ma program darmowych kalibracji, no i oczywiście otrzymujesz skalibrowany egzemplarz. Jeżeli to na twój użytek, to wystarczy, że raz na 12 miesięcy wyślesz producentowi do kalibracji. Oczywiście, jeżeli bardzo, bardzo dużo używasz, to może się okazać, że już po pół roku powinieneś oddać go do kalibracji.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

A może torba:
[Obrazek: 57630_2.png]
W sklepie Merg.pl jest naprawdę duży wybór różnych toreb, portfelów. Według mnie taki praktyczny pomysł na prezent jest bardzo dobry, ja uwielbiam taki rodzaj przentów Oczko
Odpowiedz
Moim zdaniem fajnym prezentem jest pióro senator, ostatnio taki kupiliśmy przyjaciółce z okazji obrony magistra. Ma na nim swoje własne imię, które zostało wygrawerowane. To taki elegancki prezent, który można mieć na wiele lat. Jeśli ktoś chciałby również kupić komuś taki upominek, to polecam odwiedzić stronę Penstie http://www.pensite.com.pl/produkty.php?firma=Senator
Odpowiedz
[quote pid='13135' dateline='1529484568']
(13.06.2018, 22:13)mazi88 napisał(a):

Tak, ma program darmowych kalibracji, no i oczywiście otrzymujesz skalibrowany egzemplarz. Jeżeli to na twój użytek, to wystarczy, że raz na 12 miesięcy wyślesz producentowi do kalibracji. Oczywiście, jeżeli bardzo, bardzo dużo używasz, to może się okazać, że już po pół roku powinieneś oddać go do kalibracji.

dzięki za informacje. Poszukam sobie tych alkohitów na stronie producenta. moim zdaniem to najlepsze miejsce do zakupu urządzenia.
[/quote]
Odpowiedz
Z przydatnych informacji, to na pewno warto przeczytać instrukcję. Czasem się przydaje. Na przykład powinieneś uważać, żeby raczej nie zostawiać alkomatu w samochodzie, bo generalnie każda elektronika nie lubi zbyt wysokich temperatur. W tym przypadku sensor nie lubi także mrozów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama