Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
pomysł na prezent

pomysł na prezent
A może tak zorganizować jakiś wyjazd ? Ja na pewno ucieszyłabym się z takiego prezentu. Polecam ofertę hotelu Dana w Szczecinie http://hoteldana.pl/spa-i-atrakcje-w-hotelu-dana/. Do dyspozycji gości komfortowe pokoje, smaczna kuchnia, SPA i nowoczesna salka fitness. Co o tym myślicie ?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

A co myślicie o alkomatach na prezent? Dla kierowcy to chyba dobry pomysł. Kamerkę już ma.
Odpowiedz
Ja jestem jak najbardziej za. Przezorny zawsze ubezpieczony Uśmiech Tylko jak już kupujesz to porządny, a nie jakieś zabawki, bo się nieźle można przejechać.
Odpowiedz
Powiem Ci Tolek, że miesiąc temu kupiliśmy kumplowi ten alkomat policyjny: http://euroalkomat.pl/alkomat-policyjny-alcolook  i był zadowolony bardzo - kolega nie jest zawodowym kierowcą, ale i tak dużo jeździ, a lubi czaasem poszaleć w pracy - teraz już wie, na ile sobie może pozowlić. Język
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o prezenty dla dzieci to polecam poszukać pomysłów w sklepie kabum.pl Oni mają dużo takich fajnych, kreatywnych zabawek. Dziecko szybciej ucieszy sie własnie z jakiś np fajnych stempli niż z pluszaka.
Odpowiedz
(04.08.2017, 10:49)Tolek napisał(a): A co myślicie o alkomatach na prezent? Dla kierowcy to chyba dobry pomysł. Kamerkę już ma.

Też myślę nad alkomatem, na razie wpadł mi w oko elektrochemiczny alkohit x50, ale jeszcze zbieram opinie, jak kupować to już coś solidnego ale też za rozsądną kasę
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Alkomat wiadomo - praktyczny prezent zawsze jest ok, może nawet się przyda od razu po imprezie urodzinowej Uśmiech ale chyba nie dla kobiety? Moja mama dostała ostatnio od młodszej siostry na wyjazd wakacyjny oryginalną torbę-worek. Pakowna, wygodna i ze świetną grafiką. Pasowała właściwie i na wyjścia do zwiedzania z wycieczką czy też na wieczorne spotkania. To właściwie trafiony pomysł na prezent dla każdego i w każdym wieku, a zwłaszcza teraz gdy na ulicach pełno tego typu akcesoriów ze śmiesznymi aplikacjami. podrzucam stronkę https://www.karoka.pl/4840-bear-plaid-to...ek-lazyone
Odpowiedz
Widziałem, że alkohit ma kilka podobnych modeli, także cenowo - x45, x50, x60. Ten pierwszy wiem, że chyba nie ma tego lejka do sprawdzania trzeźwości, tylko zwykły ustnik. A czym się różnią pozostałe dwa modele?
O nie, dla kobiety, czy szerzej dla domu również może być dobry prezent. Tak u znajomych na grillu kierowcy się sprawdzali, tylko nie jestem pewien, co to był za alkomat, bo nie zwróciłem uwagi.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama