Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt domu
#21
Natomiast jak rozważacie budowę domku mobilnego lub modułowego, to tutaj https://dreamwoodhouse.com możecie znaleźć cenne wiadomości czy inspiracje. Jest to strona poświęcona takim właśnie obiektom. Mnie przyznam się, że bardzo zainspirowała do tego, żeby coś takiego sobie postawić. Uważam, że warto.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Nie zazdroszczę Wam tego etapu budowy, bo sam kilka lat temu przechodziłem przez to samo, ale dzięki temu jestem mądrzejszy o nowe doświadczenia. Bez wątpienia, podczas budowy będzie Wam potrzebny piach. Możecie go zamówić od firmy Sur-pol, która wydobywa kruszywa ze swoich kopalni piasku i żwiru. Firma gwarantuje szybki transport oraz szeroki wybór różnego rodzaju piasku, żwiru, czy innego kruszywa. Ponadto, mają w swojej ofercie również piasek siany, czy płukany.
Odpowiedz
#23
Zawsze możesz na przykład sprawdzić projekty domów gotowych, bo w mojej ocenie to zarówno tańsze, szybsze i też mają pewność że domy są stworzone funkcjonalnie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. My akurat szukaliśmy projektu z 3 pokojami, dużym salonem i otwartą duzą kuchnią. Można wziąć to pod uwagę i też w Archon znajdziesz je bez problemów, do tego też można poczytać o kosztorysie budowy żeby też jednak lepiej mierzyć siły na zamiary.
Odpowiedz
#24
Z tego, co wiem, to w dzisiejszych czasach takie projekty można znaleźć również w sieci. Ja natomiast jakiś czas temu znalazłam ofertę mieszkań pod najem instytucjonalny https://krakow.mdr.pl/ , gdzie można otrzymać dopłaty do czynszu. Na osiedlu są mieszkania o różnych metrażach. Jeśli chodzi o limit zarobków dla osób, które starają się o takie mieszkania, to takowego nie ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama